Многооооооооооо съм доволна

  • 2 951
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35
Здеавейте мами.Искам да ви се похваля,4е открих страшно добър крем за прибиране на корема след раждането.Само за 2 седмици и той запо4на да възвръ6та предишния си вид.Това е крем за след раждане на Мустела.Страхотен е.Опитаите и няма да останете разо4арована Hug Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning

# 1
  • Мнения: 183
Е те за такова животно не бях чувала. Да не е за стрии newsm78,все пак е само крем...

# 2
  • Мнения: 30 965
Не вярвам въобще на такива кремове. Хората се сбръчкват от коремни преси и не става бързо прибиране на корема, а крем едва ли. Joy

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
E,такова вълшебно чудо нема. Wink
Ама ти се радвай,че се възстановяваш бързо.Явно е генетика. Grinning
Да знаеш обаче,че с второто ще е малко по-трудно. Wink

# 4
  • Мнения: 2 448
Със сигурност не е от крема, той би могъл да повлияе единствено на кожата в някаква степен.

Ако става за въпрос за свиване на матката, моя корем залепна веднага след раждането, при положение, че има жени, които изглеждат в 6-7 месец току що родили. Само кожата ми беше отпусната, но след 3 месеца се стегна без да я мажа с такъв крем.  Grinning

# 5
  • Мнения: 3 413
Здеавейте мами.Искам да ви се похваля,4е открих страшно добър крем за прибиране на корема след раждането.Само за 2 седмици и той запо4на да възвръ6та предишния си вид.Това е крем за след раждане на Мустела.Страхотен е.Опитаите и няма да останете разо4арована Hug Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning
Генетика или не,нали пак трябва да си помогнеш с нещо!Мила,я кажи колко пари струва това чудо?Аз пък ще пробвам!!!!!!!

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Генетика или не,нали пак трябва да си помогнеш с нещо!Мила,я кажи колко пари струва това чудо?Аз пък ще пробвам!!!!!!!

Аха с коремни преси най-добре,дори са безплатни. Wink шегувам се
А иначе Мустела има във всяка аптека. Peace

# 7
  • Мнения: 2 448
Генетика или не,нали пак трябва да си помогнеш с нещо!Мила,я кажи колко пари струва това чудо?Аз пък ще пробвам!!!!!!!

Не знам дали е това, което има предвид авторката, но на тази фирма това открих. Като искаш да помагаш с нещо.
Пише че струва 41.20 лв.
Ето линка.

# 8
  • Мнения: 3 413
Генетика или не,нали пак трябва да си помогнеш с нещо!Мила,я кажи колко пари струва това чудо?Аз пък ще пробвам!!!!!!!

Не знам дали е това, което има предвид авторката, но на тази фирма това открих. Като искаш да помагаш с нещо.
Пише че струва 41.20 лв.
Ето линка.


Мерси много,бе малко ме заболя сърцето като прочетох цената tooth

# 9
  • Мнения: 1 813
bonkaivanova , на твоята възраст и без раждане, ако имаш нужда от нещо за прибиране на корема... значи положението е сериозно и едва ли крем ще ти помогне.

# 10
  • Мнения: 4 784
От крема друг път... при мен не подействаха тия чудесии. Радвам се за теб  Peace

# 11
  • Мнения: 3 413
bonkaivanova , на твоята възраст и без раждане, ако имаш нужда от нещо за прибиране на корема... значи положението е сериозно и едва ли крем ще ти помогне.
О,наистина нямам нужда(много си харесвам коремчето даже),ама да си призная аз съм от тези,дето все се шашкат,даже във форума за бръчките бях питала дали да почна от рано с кремовете против бръчки Joy .Та за Мустелата питам,защото ВСИЧКО си записвам тука от форумите,пък и наближава времето,когато ще имам нужда и от съвети за поддържане тялото на бременните-все пак имам намерение да съм млада майка Simple Smile

# 12
  • Мнения: 30 965
Записвай си упражнения, а не кремове. Joy

# 13
  • Мнения: 3 413
Записвай си упражнения, а не кремове. Joy
Е това вече е приказка,ама пустия му мързел...

# 14
  • Мнения: 4 784
Записвай си упражнения, а не кремове. Joy
Е това вече е приказка,ама пустия му мързел...
Хм, аз мислех, че при мен се е приютил този пуст мързел, а то не било така! Grinning Не мога и не мога...  Embarassed Embarassed Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт