Повръщане и бели изпражнения

  • 21 915
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 104
Здравейте!От няколко седмици съм в шок от случващото се, не съм виждала подобно нещо и ви моля за помощ, ако някой знае какво е това.Три годишната ми дъщеря се разболя-повръщане без разстройство,но след това акото и беше твърдо и тебеширено бяло Shocked.Мислех, че нещата отминават,защото започнаха да потъмняват, но останаха пак много светли-светло бежови,докато 2 седмици след първото повръщане, отново взе да повръща.Лошото е че пак продължава със светлите изхождания, не се храни и не знам какво му е на детето.Живеем в провинцията и възможност да я заведа при специалист няма Sad

# 1
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Моля ти се бе жена, намери начин да я заведеш на лекар. Аз ако ти поставя диагноза, така както очите на детето не съм виждала, и ти изпиша лекарства, ще изпълниш ли рецептата?
Детето страда седмици, стегни се и я заведи при специалист.

# 2
Не искам да те плаша,но като дете карах хепатит.Тогава акото  ми беше бяло, а урината като бира.Заведи детето на лекар.

# 3
  • Мнения: 104
А, как, водих я на лекар, но тукашните некадърници, казват да изчакам, да я наблюдавам и да и давам повече вода, което нищо не ми говори.Благодаря на всеки включил се с мнение.

# 4
  • Мнения: 25 449
Брех, тази провинция без лекари-специалисти, бе!  Close
Я си хващай детето и го заведи при свестен лекар! Окръжен град нямате ли?
Дано да не е това, което изглежда, но май си и бременна, как ти се струва едно хепатитче покрай раждането? А детето, за него не мислиш ли?

# 5
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Бе мацка, я хващай детето и го води в голям град. Елате в София. Откъде сте? Ако няма къде да спите у нас ще останете ама детето трябва да се заведе на лекар. Нямаш ли пари за частен преглед? Я го води още утре някъде в болница да го прегледат. Прегледа в Токуда е 25 лв. Утре работят. Преглеждат и по касата. Ако кажат за скъпи изследвания взима мъжа ти едно направление и няма да платиш нищо.

# 6
  • Мнения: 229
Поне една урина и кръвна картина не сте ли направили?Каква е на цвят урината и?

# 7
  • Oslo
  • Мнения: 659
И на мен ми прилича на хепатит newsm78, дано не е ... Моля те, утре отидете при читав лекар!

# 8
  • Мнения: 104
Казват, че за сега няма хепатит, твърдят че е от прекаран ентеровирус, а бе ще правим още изследвания, но си мислех,че ако, е от ентеровирус,някой ще ми пише,че и те са прекарали такова нещо,та да се успокоя малко.

# 9
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 475
Лекарства пила ли е?
Какви?
Дано не е хепатит, но тези бели изпражнения са един от признаците.

Ако е ентеровирус, давали ли сте Ентерол, за да се подобри чревната флора?
(то не е химично лекарство, а дрожди)

Последна редакция: сб, 09 авг 2008, 16:09 от firebird

# 10
  • Мнения: 104
Firebird, не сме,  bouquet много мерси за съвета, незабавно ще го проуча и ако е подходящо за нея ще и го дам, не знаех за лекарството, а и щом не е на хим. основа е добре.Вече не са и така светли, както бяха, но все пак ще направим повече кръвни изследвания.  bouquet

# 11
  • Мнения: 2 865
Ентеровируса май предизвикваше разстройство, а не това което ти наблюдаваш. Урината с какъв цвят е?
Водихте ли детето на специалист? Ехограф на черен дроб?

# 12
  • Мнения: 104
В понеделник сме в столицата. Урината беше тъмна след повръщанията, но вече не.Изследването на урината е добро newsm78

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 132
Миналото лято, след прекаран ентеровирус, дъщеря ми имаше такива светли изпражнения. Бяха едни такива светло-бежави, но в никакъв случай тебеширени. Тогава педиатърът й каза, че било нормално и се дължало на загубата на соли като следствие от повръщането. Оправи се за около две седмици.

# 14
  • Мнения: 104
Поли, и аз такива ги видях, но веднага след първото и боледуване се разболях и аз и тя беше при родителите ми. Те твърдят, че са били сиво бели-две изхождания и даже първоначално бяха скрили от мене, за което много се ядосах.А този ентеровирус с повръщане и разстройство ли беше или само повръщане като при нас?

Общи условия

Активация на акаунт