Триколка за дете около 1-1,5 г.

  • 1 132
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 234
Здравейте,момичета,

Сина ми има рожден ден на 24.08.2008г. и свекър ми и свекърва ми са решили да подарят на детето за празника колелце триколка от тия,които се бутат отзад. Чух, че голяма част от тях не са стабилни и лесно се чупят.Моля да ми препоръчате модел и марка от които сте доволни,както и от къде евентуално биха могли да бъдат закупени.Аз съм от Бургас,но ще приемам предложения и за дрги градове,както и за сайтове,от които може да се поръча онлайн.
Благодаря Ви предварително за отделеното внимание!

# 1
  • Мнения: 1 672
ние имаме на Чиполино и съм много доволна така че с 2 ръце мога да ти я препоръчам.Купихме я от Бамболиното

# 2
  • Мнения: 328
На нас ни подариха също,че и две ги имаме  Laughing,първото което ни подариха няма марка - едно розово-пчеличка едана такава.Малко взе да се криви едно все едно скоро ще се счупи ама още е здраво де-но на Теди и е едно такова голямо и неудобно и за сега го прибрахме за поне след година.А второто ни го подариха пак за кръщенето и то е на Чиполино и съм малко по доволна от него по ниско е и на Теди и е по удобно.
А по принцип на една приятелка тяхното е на Бертони и като гледам нейното ми се струва че нейното е по стабилно но и се счупи бързо дръшката от долната част че я заварях и пак едана се се мърда леко.
Но като се замисля май най-добре си вземи на Чиполино  Peace

# 3
  • Мнения: 1 531
и аз чакам мнения Hug

# 4
  • Мнения: 4 153
Аз не исках да купуваме от тези като чиполино. Взехме на Кетлер - има дръжка, с която се бута. По принцип може да се сложат колани, но трябва да се поръчат от друга страна.
В София ги има в Технополис. Нашето струваше 70 и няколко лева. Но се ползва до 3-4 годишна възраст на детето. Пък и е немско.
Може да ти е полезна тази тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=275314.0

# 5
  • Мнения: 96
И нашето е Чиполино... много съм доволна, но от скоро го ползваме /от май/. Взехме по препоръка на приятелка. Така,че  Peace

Общи условия

Активация на акаунт