Ужасни паяци - отрова или нещо друго ?

  • 14 705
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 224
Живееме на 1ви етаж, от няколко месеца в спалнята ни влизат през прозореца ОГРОМНИ паяци. Мрежата не е решение, защото те вече са вътре.. Не мога да спя от тях  ooooh!
Та въпроса ми е, как да се справя с тези гадове, с отрова дали ще се реши проблема ?
Като казвам огромни, значи наистина огромни..  ooooh! ooooh! ooooh!

# 1
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Вчера мъжът ми купи много ефикасна отрова (според масовите мнения в нет-а  Wink ), тъй като на вилата ни има всякаква гад. Не е опасна за хората, привлича насекомите и здраво ги мори. Действието и е около 2 месеца и никак не е скъпа. Само, че и забравих името. Confused Ще питам и пак ще се включа.

# 2
  • Мнения: 1 224
Много ще съм ти благодарна.
Тези ужасници са се спотаили под леглото ни и вечер като ходят ги чувам  ooooh!
Не ме мислете за луда, просто имам фобия от такива гадини.. През нощта даже свърлих завивката на земята, защото реших , че ме е полазил паяк. Наистина ми трябва нещо ефикасно  ooooh!

# 3
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Паяците са добри добичета, трепят всякакви насекомообразни вредители. А самите те са много притегателни за котките. Иначе незнам за отрова за паяци, ние си отглеждаме в килера аз дори си ги харесвам  Rolling Eyes котката също  Mr. Green

# 4
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Имам инфо - "Фендона" се казва препарата. Пусно го в Гугъл-а и виж какво казват за него. Аз за съжаление нямам все още лични впечатления, наръсила съм, но трябва време, за да видя дали действа.

# 5
  • Мнения: 5 001
Паяците са добри добичета, трепят всякакви насекомообразни вредители. А самите те са много притегателни за котките. Иначе незнам за отрова за паяци, ние си отглеждаме в килера аз дори си ги харесвам  Rolling Eyes котката също  Mr. Green
Да,да,ама едно такова добиче миналото лято се завряло под въглавницата ми и ме ухапа по китката.Поду ми се ръката до лакътя,биха ми урбазон чак(а по принцип не съм алергична,йилили са ме 22 пчели наведнъж и въобще не съм се подула)....А паяка беше голям като дланта ми и един такъв тъмнокафяв и космат.Такива паяци виждам често в мазето... ooooh!

Оттогава периодично пръскам с Килтокс спрей периодично(като излизам за работа и вечер проветрявам),но се спасявам от всякакви гадини летящи и пълзящи.....



Към авторката на темата
Паяците се гътват от най-малкия спрей.Дори да се притесняваш от Килтокса,може да напръскаш с Байгон или друг спрей.Питай в аптеката,но ефект ще има и ще спиш спокойно.

Последна редакция: пт, 08 авг 2008, 15:43 от TheNMaster

# 6
  • Мнения: 1 224
Да,да,ама едно такова добиче миналото лято се завряло под въглавницата ми и ме ухапа по китката.Поду ми се ръката до лакътя,биха ми урбазон чак....А паяка беше голям като дланта ми и един такъв тъмнокафяв и космат.Такива паяци виждам често в мазето... ooooh!
Точно такива са тези в нас ! Дебели, огромни и космати ! И нямат трепане.. С чантата се опитвах да убия един, не беше ясно паяк ли е, брабче ли е.. няма умиране  ooooh!

Това с което пръскаш мори ли ги ?

# 7
  • Мнения: 1 224
Имам инфо - "Фендона" се казва препарата. Пусно го в Гугъл-а и виж какво казват за него. Аз за съжаление нямам все още лични впечатления, наръсила съм, но трябва време, за да видя дали действа.
Благодаря ти, сега ще проверя в чичко гугъл.  Hug

# 8
  • Мнения: 5 001
Като пръснеш върху каквото и да е(мравки,хлебарки,паяци,молци,мухи) и умира на секундата!Аз затова много го уважавам тоя спрей...Че не чакаш утре или вдругиден,ами веднага умира гадината....Ивинете ,че така жестоко се изразявам,но и мен много ме е страх от паяци и насекоми.Особено след миналото лято....

# 9
  • Мнения: 1 224
Аааа, не мога да се доближавам до него да го пръскам. Те скачат..
Ами ако напръскам цялата стая ще измрат ли ?
Леле , направо тръпки ме побиват от тия гадове. Много ме е страх, много ..  ooooh!

# 10
  • Countryside
  • Мнения: 11 626

Да,да,ама едно такова добиче миналото лято се завряло под въглавницата ми и ме ухапа по китката.Поду ми се ръката до лакътя,биха ми урбазон чак(а по принцип не съм алергична,йилили са ме 22 пчели наведнъж и въобще не съм се подула)....А паяка беше голям като дланта ми и един такъв тъмнокафяв и космат.Такива паяци виждам често в мазето... ooooh!

Оттогава периодично пръскам с Килтокс спрей периодично(като излизам за работа и вечер проветрявам),но се спасявам от всякакви гадини летящи и пълзящи.....

Абе кви са тез добитъци при вас  Shocked Нашите паяци са си от типа обикновен домашен паяк, един кльощав с малко тяло и много крачка, ама явно са и вкусни, понеже котката ги яде, само да ги докопа. Вземете си котка под наем да разчисти. Това последното съвсем сериозно. Иначе ме хвърлихте в ужас с вашите паяци - дебели, големи, космати  Shocked

# 11
  • Мнения: 1 224
Тея кльощавите и аз мога да ги изям.  Mr. Green
Тлъстаците са ми проблемни.

# 12
  • Мнения: 5 001
- дебели, големи, космати  Shocked
И кафяви..... Sick

# 13
  • Мнения: 5 001
Аааа, не мога да се доближавам до него да го пръскам. Те скачат..
Ами ако напръскам цялата стая ще измрат ли ?
Леле , направо тръпки ме побиват от тия гадове. Много ме е страх, много ..  ooooh!

Чак сега прочетох това....Абе хващаш спрея и напръскваш под леглото,зад мебелите,по ъглите.Напръскваш яко и затваряш вратата.Не ги целиш да ги пръскаш един по един.Затваряш и излизаш.След  това само проветряваш помещението и толкоз.Всичките гадини са се сгърчили и спиш спокойно вече.

# 14
  • Мнения: 1 224
Ок, наистина много ти благодаря. Като цена можеш ли да ми дадеш ориентация ?

Общи условия

Активация на акаунт