НИКИ СНАКС! Изненада във всяка опаковка...но

  • 3 928
  • 28
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 437
Бяхме на море с наши приятели и купих снакс за децата (3годишни) с подаръци- две за момченцата и един за момиченцето. Те ги отнесоха с голяма радост и се чуха възторжени коментари от подаръците. Само момиченцето дотича викайки "мамооооо какво е товааа?” . Подаръкът изненада, който й се падна, изненада нея, но нас ни втрещи. Секси прашки, черни, украсени с лъскавинки, с етикет, на който имаше еротична леля в подобаваща поза. Потресаваща картинка в ръцете на едно тригодишно момиченце. Майка й беше меко казано шокирана от гледката.
Веднага звъннахме на посочените телефони да попитаме за какво става въпрос. Черешката на цялото събитие беше, че посочените телефони са грешни.
Разказах историята и вероятно повечето от вас ще внимават, когато купуват (ако изобщо купят) Ники снакс.
Искам да ви попитам къде да пуснем жалба? В Комисията за защита на потребителите или да се обърнем към някоя организация за защита на децата? Ако се пусне жалба в комисията с какво основание да бъде?

ПП. Забравих да пусна снимка и още една на подаръка на тригодишното момиченце

Последна редакция: пт, 08 авг 2008, 13:34 от m.a.y

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Не само Ники снакс имат подобни подаръци. Аз самата също се сдобих с прекрасни китайски гащички след случайна покупка на някакви гризини.  newsm53

# 2
  • Мнения: 212
Е какво им е на прашките. Не са лоши според мен.

# 3
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Подозрителна съм към снаксове и пр. с подаръци. Остави подаръците, ама това в плика детето ще го яде! А кой знае от какво и как е направено...
В тези опаковки бутат какви ли не боклуци. Миналата година от снакс в Русе беше изскочила змия. Играчка, ама много реалистична. Детето на наша съфорумка си беше изкарало акъла (помните ли?).

# 4
  • София
  • Мнения: 1 362
Вече изобщо нищо не може да ме изненада какви боклуци излизат от тези снаксове. Аз примерно извадих чорапи за 39 номер крак с рисунка озъбен крокодил със слънчеви очила от един зрънчо дето бяха подарили на дъщеря ми. Да не говорим, че в един друг снакс пак за нея имаше подарък нокти с лак и лепило, което така беше умирисало всичко, че просто целият пакет замина в кофата за боклук.

# 5
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ако бях сигурна, че ще попадам все на полезни неща като чорапи с крокодил и дантелени гащи, щях да си купувам снакс. Party
П.П. Веднъж все пак не устоях на молбите на голямото ми тролско чадо и какво, мислите му се падна? Войник-гей. Войник-гей, който може да плува. Доста интересна играчка. Показвахме го на много хора, защото ни питаха: "По какво съдите, че войникът е гей?". След като го виждаха как плува, единодушно се съгласяваха с нас. Гей си беше, човекът...  Party

# 6
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
ЕС иска да забрани подобни "храни".
дори Киндер сюрприз искат да забранят.

Василиса, как плува един гей  Joy
хиля се 10 минути, ама не си представям как по-различно плуват  hahaha

# 7
  • Мнения: 580
Аз съм въпросната шокирана майка!
И има защо.... Разбирам, че вече на никой не му пука защото в нашата любима държава всичко е възможно и такива неща са обичайна гледка.Но въпреки това някой трябва да понесе отговорността.... или поне да бъде глобен.
За това ще подам молба в комисията за защита на потребителите, ще потърся и къде другаде мога да дам гласност на случката.
Не искам следващия път играчката-изненада за три годишната ми  дъщеря да бъде вибратор или пакет кондоми.

# 8
  • Мнения: 940
Аз пък се изненадвам как купувате тези боклуци на децата си.

# 9
  • Русе
  • Мнения: 1 155
КЗП. От сайта им може да пуснеш жалбата. Опиши подробно всичко, както и за грешния телефон Успех!

# 10
  • София
  • Мнения: 2 437
 Laughing  Не е истина просто!  Laughing И аз не разбирам много от отговорите на въпросите поставени в темата, ама нейсе  Laughing

Имаше една приказка за чукането и пукането...много е подходяща за коментар по темата, пък и петъчно звучи.

Наистина, ако някой може да каже как и къде да се пусне жалба, да го направи. Деб  bouquet

# 11
  • Мнения: 152
m.a.y, я ги обуй... да видим как ти стоят!  Crazy

# 12
  • Мнения: 2 477
Да,iva78 най-добре пусни жалба в Защита на потребителя.
Изумих се какви "вещи" вадите от тези снаксове.
Аз съм скептична към хранителните свойства на тези продукти и по тази причина не ги купувам.Но все пак там явно могат да се видят изумителни неща.
Помните ли преди около месец "господари на ефира" бяха направили репортаж за близалки с чудни надписи:SEX,MR FUCKER,PLAYBOY  и др.Но на опаковката нямаше производител и нямаше срещу кого да се подаде жалба #Crazy

# 13
  • Мнения: 1 519
Мда, и аз се чудя защо е тази мода с купуването на снаксове на децата. Разказвали са ми и как ги произвеждат, което тотално ме отказа от подобни "храни".

# 14
  • Русе
  • Мнения: 1 155
http://www.kzp.bg/index.php?mode=viewd&group_id=12&document_id=19
ето тук. Не се притеснявай какво заглавие да сложиш и т.н. Дори града ако сбъркаш, няма проблем. Те ще я препратят. Сложи им и линкове към снимките.

Общи условия

Активация на акаунт