Очна клиника "Визус"

  • 2 371
  • 2
  •   1
Отговори
 :pray:Моля, ако някой има представа да ме осветли с лични впечатления и мнения каква е ползата от скъпо струващото "5-дневно лечение" на мързеливо око със специалната апаратура в клиника Визус! Просто не мога да си обясня как така с 5 процедури ще се излекува мързеливото око на 4 годишното ми момиченце?!...и допреди появяването на тази единствена в нашата държава апаратурка, как аджаба се е решавал този проблем, че не мога да се сетя... newsm78

# 1
Ami az sym lekuwala tam mojto dete sys sy6tiq problem.Mnogo sym dowolna, rezultata e udiwitelen.Tazi aparaturka kakto q nari`ate q ima i na drugi mesta w Bylgariq, no za Sofiq mislq,4e samo tam q ima.Az li4no malko se draznq na hora kato was, koito gledat skepti4no i govorqt po tozi na4in bez da sa opitali.Pak kazwam az sym mnogo dowolna!!!!!!

# 2
  • Мнения: 13
Аз също съм с прекрласни впечатления и от клиниката и от специалистите там. Не виждам никаква причина да не вярваш в апаратурата. Това все пак е шанс за детето, какво би станало ако янамаше нея а и лекарите които компетентно я използват.

Общи условия

Активация на акаунт