Отчаяна съм вече, незнам как да постъпя - хиперинсулинизъм

  • 4 168
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 480
Незнам откъде да започна, толкова съм обезверена!
Одисеята ми започна преди две години,имах си разни тревожности, коитозапочнах да лекувам с антидепресанти, бях слаба, винаги съм била такава м/удругото е с малки колебания , но не и както сега. Поуспокоиха се нещатата и аз започнах да качвам килограми, чувствах се добре, след това ме преместиха от работата ми в друг град и там сякаш от промяната ли и аз незнам за два месеца качих около25-30 килограма и кошмара започна.
Вече не бях същата, изморявах се от най-малкото, задъхвах се и изпитвах постоянен вълчи глад. Следва забременяване и спиране на антидепресанта, бременност не много спокойна, но издържа се, хапвах си ,но не толкова много, не качих килограми, то нямаше и накъде.Сано 12 и след, като родих веднага ги свалих.Вече една година и три месеца минаха от както родих и имам чивството , че не никога няма да се оправя! Постоянно ми прилошава, правя хипогликемини кризи.Обиколих сумати и лекари , влизах и в болница и последно ходих до София, направиха ми обременяване с глюкоза и се установи, че инсулина ми е три пъти над нормата, а кръвната захар е в границите на нормалното. Взимам аз изследването и поне вече знам ,защо не мога да пазя диета и си казвам ето най-накрая ще се оправя и отовам при доктора и той ми казва, че нямало лечение и че лечението е диета,която аз просто немога да спазвам.Бог ми е свидетел колко пъти иднес и вчераи всеки ден се опитвам и немога, толкова ми става зле, че не издържам.Чета ровя, търся алтернативи и все повече се отчайвам, а това хич не  е добре сега.Незнам как и какво данаправя вече, имам чувството , че никога няма да излеза от този омагьосан кръг. Проблема е и , че не се чувствам добре искам да променя нещата , анезнам как??
Чета , че някои доктори дават лекарства за това състояние, но моя доки , каза, че нямало да ми пмогнат и аз незнам вече къде е истината.Знам само, че така не се живее нормално, през два часа да ми прилошава, да се храня , а вече мразя храната, ям за да не ие  лошо. Дълго стана, извинявам се , но данода намеря някой, който е има подобен проблем Tired Rolling Eyes Tired

# 1
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Здравей, погледни тази тема- http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=298200.0, там пишат момичета с този проблем

# 2
Случайно попаднах на писмо от гр. Плевен писано през 2008 год., искрено се надявам г-жата, която го е писала да потърси връзка с мен, мога да и бъда полезна. Синът ми беше на 3 месеца, когато му поставиха диагноза Хиперинсулинизъм. Вече 5 години живеем с тази болест и повярвайте ми борбата е всекидневна. За щастие имаме късмета да ни лекуват най-добрите детски лекари в България.

# 3
Случайно попаднах на писмо от гр. Плевен писано през 2008 год., искрено се надявам г-жата, която го е писала да потърси връзка с мен, мога да и бъда полезна. Синът ми беше на 3 месеца, когато му поставиха диагноза Хиперинсулинизъм. Вече 5 години живеем с тази болест и повярвайте ми борбата е всекидневна. За щастие имаме късмета да ни лекуват най-добрите детски лекари в България.                e-mail:margy_e@abv.bg

Общи условия

Активация на акаунт