Някой знае ли кога Вито Де Симоне ще имат намаление на колекция 2008

  • 913
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 428
Миналата година си спомням, че пуснаха намаление на моделите от 2007 и то с не малък процент.
Някой случайно да е минавал скоро покрай магазина в Пловдив и да знае тази година дали ще има такова намаление и кога ще е  Rolling Eyes
Хвърлила съм око да си взема една Ария.

# 1
  • Мнения: 466
Не е ли много рано за намаление  newsm78. Обикновено новата колекция излиза в началото на годината и то не всичко е готово. Като мина някой ден през тях ще питам и ще докладвам.

# 2
  • Мнения: 4 428
Ами аз бях останала с впечатлението, че пуснаха новите модели ноември някъде. Или тогава беше намаленето  newsm78 Не помня вече.
Вери, много мерси. А да знаеш дали наистина Ариа Класико е само червено и синьо  Rolling Eyes В официалния сайт са дадени всичките цветове и за тоза модел, а тук има само два. Аз имам много хубаво чувалче и не ми трябва още едно.

# 3
  • Мнения: 466
Веселина, наистина Ария Класико е само тези цветове. Тя се води On Track, не е ОН . Даже има разлика на сенника и сгъването. Миналата година имаше като Aria Oh Clasico и Completo, тази са променили класикото. И в официалния сайт при колекция 2008 няма други цветове, явно си гледала колекция 2007.
За намалението както писах ще проверя като имам път към тях.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 715
Веселина, аз миналата година си взех Плико Комплето розова някъде средата на октомври и към нея ми дадоха безплатно чанта. Спомням си, че седмица след това в Кикиморско царство обявиха същата промоция. После пък на сайта на вносителя гледах още по-голямо намаление, ама вече имаше останал само 1 цвят - някъде ноември-декември. Иначе при поръчката ми казаха, че вече имат някои нови модели (които вече не са налични от старите). Явно поръчват поетапно от производителя.
ПП. Он Трак е по-различна наистина и мен лично не ми хареса, макар че съм фен на марката.
Успех и леко бременеене Hug

# 5
  • Мнения: 466
Път не съм имала отдавна към тях, но тази вечер видях в сайта им, че имат  ПРОМОЦИЯ даже и за колекция 2009, та повдигам темата ,  който иска да се възползва.

Общи условия

Активация на акаунт