Ами ако е рак?

  • 1 079
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Моля Ви спешно за помощ.
Преди няколко години на майка ми и се появи бучка на ръката, лекарите и казаха, че лимфа и се е подула, днес вече целите и ръце и от части краката станаха в бучкии.
Майка ми тази година отиде на санаториум в Банкя, където лекарка и е казала, че това най-вероятно, е доброкачествен рак.
Аз съм много притеснена. Майка ми отказва да отиде на преглед, нейна приятелка и е дала някакви хомеопатични хапчета и тя е решила, че с позитивизъм и хапчетата всичко ще се оправи.
Моля Ви някой да ми даде съвет, къде мога да я заведа на лекар в София.
Тя постоянно ми говори и за някаква клинника където правели изследвания на кръвта, нещо от рода на "жива капка" мисля, че го наричат. CaliVita мисля, че се казва клиниката и д-р Бърлиева.
Много съм притеснена приемам всякакви съвети.

# 1
  • Мнения: 780
Не съм чувала за "жива капка".Заведи жената на хематолог.

# 2
  • Мнения: 10
някой ако може да ми препоръча тогава ще съм много благодарна   bouquet

# 3
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 667
Възможно е да са липоми - това са доброкачествени мастни образувания.
Съпругът ми има доста такива - най-вече в задната част на бедрата, и по ръцете.
Те не са опасни, но от естетическа гледна точка не са много приятни, а и понякога притискат нещо, и може да има болка.
Той си премахна една от ръката, при хирург. След това правят хистологично изследване, за да са игурни, че всичко е ОК. 

# 4
  • Мнения: 129
Здравей милчка не се притеснявай не всяко заболяване е рак просто ви трябват по обстойни изследвания
Доц.РАЙНОВ във ВМА е поне аз съм доволна от него записвате предварителен час и отивате с направление №3 тел-029225836
УСПЕХ!

# 5
  • Мнения: 10
Благодаря много,
още днес ще се обадя за час. Стискайте палци Praynig

Общи условия

Активация на акаунт