ИМАЛИ ПРАВО ДЖИПИТО ДА МИ ОТКАЗВА НАПРАВЛЕНИЕ

  • 4 969
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 129
ИМАЛИ ПРАВО ДЖИПИТО ДА МИ ОТКАЗВА НАПРАВЛЕНИЕ? АЗ съм болна от хочкин кажи речи на половин година трябва да си правя скенер заведена съм в онкото във софия но съм от бургас предпочитам да си правя скенер в софия защото бургаските изследвания не ги приемат софийските лекари и карат да си правим нови затова да не се облъчвам по два пъти както се случи февруари предпочитам да си правя скенер в софия ОБАЧЕ ЗА ДА ГО НАПРАВЯ В СОФИЯ МИ ТРЯБВА НАПРАВЛЕНИЕ №4 МОЯТА ХЕМАТОЛОЖКА ОТ БУРГАС НЕ МИ ДАВА ТАКОВА ЗАЩОТО НЯМАЛА ДОГОВОР С КАСАТА  А КАТО ГО ПОИСКАМ ОТ ЛИЧНИЯ ЛЕКАР ТОЙ СЕ КАРА С МЕН И НЕ МИ ДАВА ОБЯСНЕНИЕ САМО ВИКА И КРЕЩИ КАТО НЯКОЙ ЛУД УЖ КАЗВА НЕЩО А ПЪК НИЩО НЕ МУ РАЗБИРАМ ЗА ТОВА ВЕЧЕ ОТ ЕДНА ГОДИНА НАСАМ СИ ПЛАЩАМ СКЕНЕРИТЕ АЙ КАТО СИ ПРАВЯ САМО БЯЛ ДРОБ КАКТО ИДЕЕ ИДВА МИ 90ЛВ НО КАТО МИ СЕ НАЛОЖИ БЯЛ ДРОБ И КОРЕМ И МАЛЪК ТАЗ И КОНТРАСТА КАТО ВЗЕМА МИ ИЗЛИЗА НАД 300ЛВ ПОМОГНЕТЕ МИ ДАЙТЕ НЯКАКЪВ СЪВЕТ ЧЕ НИЩО НЕ РАЗБИРАМ И ОБЕКАЛЯМ КАТО В ОМАГИОСАН КРЪГ

# 1
  • Мнения: 1 032
Отиди в здравната каса или се обади по телефона и поискай да ти обяснят. Според мен няма право да ти отказва направление личния лекар.

0800 14 800- това е националният телефон на здравната каса за консултации с граждани

Телефонът на касата в Бургас е 80- 66- 66. Обади се, попитай и при необходимост пусни една жалба срещу Джи пито.

# 2
  • Мнения: 129
ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ
ОЩЕ УТРЕ ЩЕ СЪОБАДЯ  bouquet

# 3
  • Мнения: 2 865
Доколкото съм запозната личния лекар дава направление за специалист, а специалиста ще ти даде за изследването. В случая проблема е че тази при която ходиш няма договор с касата, но можеш да отидеш при друг с направлението от личния. Най-добре ще ти отговорят на посочения по-горе тел.

# 4
  • Мнения: 166
Личният лекар можеда те изпрати на консултация със специалист с талон №3.Издаването на талон за скенер/високоспециализирана дейност/ не е в  правомощията на личния лекар,а на специалиста-друг е въпроса дали пък той ще има лимит,за да отпусне това изследване....Защо не поискаш да бъдеш диспансеризирана при някой онкохематолог,като попиташ и на колко скенера за година има право да те изпрати по здравна каса?

# 5
  • Мнения: 780
Личният лекар можеда те изпрати на консултация със специалист с талон №3.Издаването на талон за скенер/високоспециализирана дейност/ не е в  правомощията на личния лекар,а на специалиста-друг е въпроса дали пък той ще има лимит,за да отпусне това изследване....Защо не поискаш да бъдеш диспансеризирана при някой онкохематолог,като попиташ и на колко скенера за година има право да те изпрати по здравна каса?
Peace

# 6
  • Мнения: 129
Личният лекар можеда те изпрати на консултация със специалист с талон №3.Издаването на талон за скенер/високоспециализирана дейност/ не е в  правомощията на личния лекар,а на специалиста-друг е въпроса дали пък той ще има лимит,за да отпусне това изследване....Защо не поискаш да бъдеш диспансеризирана при някой онкохематолог,като попиташ и на колко скенера за година има право да те изпрати по здравна каса?
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ТОВА ВЕЧЕ  ОБЯСНЕНИЕ   bouquet
БЛАГОДАРЯ МНОГО

Общи условия

Активация на акаунт