слуз в изпражненията

  • 1 007
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте на всички мами. Моето бебче Ния е на 3 месеца от 2-3 дни изпражненията и са по течни и миризливи а онзи ден се появи и малко слуз дори няколко кървави косъмчета. Ходихме на доктор  и тя ни каза да не се притеснявам нямало страшно изписа по 200мг витамин С и по 1/2 прахче 2 пъти дневно смекта както и калциев глюконат 3 пъти по 1 ч.л. Незнам но аз все пак се притеснявам
Аз самата имам алергичен обрив от една седмица и почти нищо не ям тя също беше леко изрината но за кратко а освен което сега има и колики както и газове коремчето и все къркори и яде малко мисля. Ние сме само на кърма и от както са тези проблеми тя суче по около 5-10 минути и заспива суче някак без желание все едно не е гладна. Чудя се дали всичко има връзка. Пропуснах да кажа че аз освен всичко имам гъбички които лекувах до снощи само с клотримазол - вагинално. Моля за коментар.

# 1
  • Мнения: 11
Здравей от мен.
Моята дъщеря имаше същия проблем като беше малка.Една сутрин се събиди с голямо рев плачеше все едно някой я щипе, дадох и нурофен защото си помислих че може да е от някое зъбче малко я успокои и веднага след това се изака на акото имаше една слуз/лигаво премесено с кръв/ но така как да кажа абе доста си беше.Страшно много се уплаших и се обадих на педиатър и той като твоята лекарка ме успокои, че няма страшно, но ми каза да я наблюдавам ако продължи така да му се обадя.На нас нищо не ни изписа и се управи беше само единичен случай.
Не се притеснявайте ще се управите знам какво е на една майка добри само едно успокоение да чуе.

# 2
  • Мнения: 55
И ние имаме същият проблем - слуз и малко кървави парцалчета в изпражненията. Дъщеря ми е на 3 месеца и от един месец пие малтофер(железен препарат), защото и е нисък хемоглобина. Педиатърката ми каза да спра малтофера и да я наблюдавам, а също ми изписа и калциев глюконат и вит.С. Сега ще чакам дано всичко е наред иначе ще ходим на гастроентеролог. Много съм притеснена.

Общи условия

Активация на акаунт