моля за съвет-плаче, че не й стига млякото

  • 704
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
dushteria mi e na tri meseca i polovina dopredi dva dni iadeshe po 180 AM pochna da plache che ne i stiga mliakoto molia pomognete sus savet oshte ni e rano da se zahranvame Confused

дъщеря ми е на три месеца и половина допреди два дни ядеше по 180 АМ почна да плаче че не й стига млякото моля помогнете съссъвет още е рано дасе захранваме  Confused

Моля, пишете на кирилица.

Последна редакция: ср, 06 авг 2008, 15:39 от Vivi

# 1
  • Мнения: 2 334
Аз съм против захранването преди 4-5 месеца.Давай и  АМ  толкова колкото тя иска.Не мисля че след като не и стига дозата АМ трябва да захранваш newsm78

# 2
  • Карлово
  • Мнения: 328
Намали и часовете на хранене.
Според мен е много това количество мляко.Моят синковец чак сега яде по толкова.Да не би да прекаляваш и да му натоварваш стомахчето и за това да плаче?

# 3
  • Мнения: 27 524
И синът ми на тази възратс ядеше по 180-200мл АМ, увеличи й количеството, щом не й стига  Peace
Със захранването изчакай поне да стане на 4 и тогава.

# 4
  • София
  • Мнения: 6 965
Сигурна ли си, че плаче от глад, може нещо друго да смущава спокойствието и. Ако е глад, просто увеличи храната, всяко детенце си е различно, щом на твоето не му стига това количество мляко, увеличи го.

# 5
  • Мнения: 191
Сигурна ли си, че плаче от глад, може нещо друго да смущава спокойствието и. Ако е глад, просто увеличи храната, всяко детенце си е различно, щом на твоето не му стига това количество мляко, увеличи го.

 Peace

# 6
  • Мнения: 221
Сигурна ли си, че плаче от глад, може нещо друго да смущава спокойствието и. Ако е глад, просто увеличи храната, всяко детенце си е различно, щом на твоето не му стига това количество мляко, увеличи го.

 Peace Отидете на един преглед при лекаря Ви за да сте обедени че всичко е наред!

# 7
  • Мнения: 1 512
А кога плаче? Когато свърши млякото в шишето или по-късно.Ако е когато свърши млякото може да плаче и от това,че и е претоварено стомахчето ( бебешкото стомахче е колкото юмручето му), ако е по-късно намали интервалите между храненията. Моето бебче не можеше да изкара 3 часов интервал и сега и давам на 2-2,5 ч.

# 8
  • Мнения: 552
Увеличи й дажбата PeaceМоже да е временно засилване на апетита и после пак да е ОК Thinking
Рано е за захранване при вас...изчакай минимум да навърши 4 месеца.
Друго-може да слагаш 6 лъжички АМ примерно в 200мл вода,НО аз лично бих увеличила храната Wink

# 9
  • Мнения: 5
izvinivam se che ne pisha na kirilica Embarassed
plache kogato i vzimam shisheto vodih ia na lekar i mi kazaha che vsichko e nared i da i uvelicha iadeneto tia principno dosega ne e izdurjala poveche ot 2 2i polovina chasa posledno piene na mliako e kum 8 vecherta i sled tova kum 7 sutrinta


извинявам се че не пиша на кирилица
плаче когато и взимам шишето водих я на лекар и ми казаха че всичко е наред и да и увелича яденето тя принципно досега не е издържала повече от 2 2и половина часа последно пиене на мляко е към 8 вечерта и след това към 7 сутринта

Последна редакция: ср, 06 авг 2008, 20:00 от Vivi

# 10
  • Мнения: 5
i taka prez celia den e prez dva chasa dva i polovina po 180 AM

и така през целия ден е е през два часа два и половина по 180 АМ

Последна редакция: ср, 06 авг 2008, 20:01 от Vivi

# 11
  • Мнения: X
Ако си изпива всичките 180мл. на 2 - 2,5ч. и не връща, значи действително не и стига. Но ако връща, значи реве от друго и я прехранваш, с което е вероятно да и причиняваш киселини, тежест и подуване на стомаха и да се чувства некомфортно.

Ако действително  е гладна - увеличи количеството и тя вероятно ще увеличи и интервалите.

Моето бебе винаги се е хранило с по-голямо количество, на по-големи интервали. Сега яде по 180мл. на 4 часа, рез ноща има пауза от 8 - 10 часа. Каката също изпиваше по-големи количества, но на три часа, че и през ноща, т.е винаги имаше по-глямо количество и повече, като брой хранения, но не беше над нормата.
От значение е и с какво мляко храниш, някои са по-засищащи.

# 12
  • Мнения: 27 524
posledno piene na mliako e kum 8 vecherta i sled tova kum 7 sutrinta

Ехе, кой като вас  Grinning За бебе на 3 месеца си е само мечта да яде в 8 вечерта и след това в 7 сутринта. Тя си наваксва явно след това големия интервал  Peace

# 13
# 14
  • Мнения: 262
Не знам дали е много правилно, но на 210мл. вода може да слагаш количество мляко за 180мл. Прецени си дали си заслужава да правиш така.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт