Солариум след морето?

  • 3 580
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 485
Една следмица след почивката на море започнах да ходя на вертикален солариум- 3пъти в седмицата по 5 мин. Чудя се обаче дали не трябваше да има по-голям интервал от последното излагане на слънце и солариума?

# 1
  • Мнения: 2 414
Според мен няма проблем,хубаво е да си поддържаш тена. Flutter

# 2
  • Мнения: 1 289
Ами аз имам един въпрос - имам добър тен в момента - бях 20 дена на море и ме интересува как да го поддържам. Т.е. колко пъти в седмицата и по колко време трябва да седя (предпочитам вертикален солариум)?? И задължително ли да се мажа с нещо след като вече имам тен?

# 3
  • Мнения: 3 641
Доби, според мен е достатъчно един път на седмицаи е добре да с емажеш.Не за друго, а да си хидратираш кожата, иначе ще се изсуши много Hug

# 4
  • Мнения: 1 289
Мда, но за колко време?? Една приятелка каза 15 минути, ама не е ли брутално чак толкова?  Shocked

# 5
  • Мнения: 3 641
Мда, но за колко време?? Една приятелка каза 15 минути, ама не е ли брутално чак толкова?  Shocked
15 са много наистина, 10 са напълно достатъчно.
 Не стига ,че си се излагала на също вредните слънчеви лъчи пъ ки ан солариума Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 1 941
Аз също смятам, че тена трябва да се подържа с 15 мин. седмично на солариум....  Peace Някак си от вътре така го усещам.

# 7
  • София
  • Мнения: 7 767
Аз мисля да си поддържам тена с 20 мин. солариум седмично, ако въобще издържа да ходя толкова малко, пристрастена съм.  Whistling Crossing Arms  Crazy

# 8
  • София
  • Мнения: 901
И аз тръгвам на солариум за да поддържам тена от морето  newsm44  Днес си взех на Евелин едно кремче за бърз тен, пише, че е и за солариум. На морето една приятелка се мажеше с него и за 1 ден такъв тен направи, че....  Crazy По нататък ще пиша отзиви  thumbsup

# 9
  • Мнения: 3 695
аз засега го подържам със плаж всяка седмица, но още малко и ще започна солариума  Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 1 289
А как е по-добре - 2 пъти седмично за 10 минути или 1 път за 15-20?
Т.е. има ли особено значение?

# 11
  • Мнения: 1 941
Ами Доби, зависи мило колко си черничка сега... Ако не искаш да ставаш по - черна, смятам че два пъти по 10 може и да ти дойдат в повече. Но, то си зависи много и от кожа, пигментация и тн.

# 12
  • Мнения: 27 524
Солариум по принцип не трябва никога да се ползва. Ползи - нулеви. Вреди - стотици  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 1 941
Съвестта придоби човешки образ  Whistling Grinning

# 14
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 725
А как е по-добре - 2 пъти седмично за 10 минути или 1 път за 15-20?
Т.е. има ли особено значение?

Много зависи и от солариума. Аз сега след морето мисля да го поддържам тена като ходя веднъж на две седмици за около 15-20 мин.

Общи условия

Активация на акаунт