Fragrancex.com обсъждане на...аромати и доставки

  • 37 181
  • 891
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Ами...това е сайта  Crazy

безплатната доставка по последни данни е до 15.08

Вие сте...  bouquet

- при възникнали проблеми/въпроси писмата могат да се пишат на родният език, а те си имат преводачи, които го превеждат на английски


0,13 oz = 3,9 ml.
0,17 oz=  5 ml.
0,25 oz= 7,5 ml
0,5 oz= 15 ml
1 oz= 30 ml
1,7 oz= 50 ml
2,5 oz = 75 ml
3,3 oz= 100 ml

elizabethu, espy и skrita са любезните дами, на които можете да поръчвате, ако нямате карта или не може да се справите Simple Smile

Последна редакция: чт, 07 авг 2008, 07:44 от jorjeta

# 1
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Бързо действам аз...и се консултирах, с който трябва дори  Crazy
ако има идеи за първият пост...давайте да коригирам, докато мога още  Grinning

чакам аз поръчка от 23.07...и нямам търпение да дойде  Whistling

# 2
  • Мнения: 3 372
Аз пък мога да добавя да бъдете внимателни с лосионите за тяло, защото си имам един от 2000 г #Crazy, а на другите не съм проверила още срока... Sick
Писах им писмо и обещаха да ми върнат част от парите/заради развалена помпа, все още не бях открила, че е с изтекъл срок на годност/ , но все още ни вест, ни кост #Crazy

# 3
  • Варна
  • Мнения: 3 415
А като аромат как е  Confused доста неприятно обаче... ooooh!

# 4
  • Мнения: 3 372
А като аромат как е  Confused доста неприятно обаче... ooooh!
Аромата май е добър, но не е като на парфюма newsm78
Другото за което се е сетих е че може да им пишете писмата и на български Peace Тъй като не съм добра в английския им превеждах писмата с автоматичен превод, но те ми писаха, че не ме разбират и да им го напиша на родния си език, те си имали преводачи Peace

# 5
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Аз веднъж си бях поръчала лосион за тяло на Jil Sander - Pure не от този сайт...аромата беше на парфюма примесен с аромат на картон  Sick като преобладаваше аромата на картон...и от тогава някак си се отказах да си поръчвам лосиони за тяло към парфюмите...
сега ще включа информацията от Dark Passion в първият пост   bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 6 924
Как стоят нещата с връщането на продукти с изтекъл срок? Като при ягодката ли е?

# 7
  • Мнения: 434
Туп...и аз тук.  Grinning

Моята поръчка е от 31.07 и вече нямам търпение да дойде. Crazy

П.С. А откъде го научавате това,че ще е до 15.08 безплатната доставка? Peace Защото аз никъде в сайта не виждам да пише докога е. newsm78

# 8
  • Варна
  • Мнения: 3 415
На мен ми пратиха mail, че удължават срока за безплатна доставка....на теб не са ли... Thinking

# 9
  • Мнения: 434
На мен ми пратиха mail, че удължават срока за безплатна доставка....на теб не са ли... Thinking

Не,не са ми пращали такъв мейл. Crossing Arms Нищо,може и да се сетят да ми пратят,ако ли не,аз ще им пратя. Laughing
Аз пък като видях,че все още е в сила това с безплатната доставка...си помислих,че може да е до края на лятото...Защото нали уж е лятна разпродажба?! Rolling Eyes

# 10
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Ами напълно е възможно...после пак ще удължат срока...всичко е трик...сега ще се юрнем пак да поръчваме, за да се възползваме от безплатната доставка... Crazy ... аз вече обмислих следващата ми поръчка...стига да дойде първата  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 3 641
Дами, понеже хич ме няма по тези поръчки, дали някой би желал да приеме и моята, като предварително дам паричките Rolling Eyes

# 12
  • Варна
  • Мнения: 3 415
ако никой от София не се включи аз ще ти взема поръчката Mr. Green...няма проблеми    bouquet

# 13
  • Мнения: 3 641
ако никой от София не се включи аз ще ти взема поръчката Mr. Green...няма проблеми    bouquet
Mиличка, много благодаря. Ще разгледам подробно, харесала съм си Midnaight Poison , но предпочитам по-малка рафасовка.
Поздравления за полезната и страхотна тема!  bouquet

# 14
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
jorjeta    bouquet

Ето и линк към съобщението за безплатна доставка.
http://www.fragrancex.com/emails/080508.html

Аз чакам втортата си доставка от 29/07, първата ми дойде за 12 дни

Общи условия

Активация на акаунт