Отговори
  • Мнения: 265
ВСЯКА ЖЕНА ТРЯБВА ДА ИМА ...
   
   ... една стара любов, за която да си мисли, че може да върне... и една която да и напомня колко далеч е стигнала...
   
   ... достатъчно собствени пари, които да и позволят да наеме собствено жилище дори и да не го желае...
   
   ... нещо стилно, което да облече, ако работодателят или мъжа на живота й иска да се види с нея на часа...
   
   ... младост, която иска да остави в миналото...
   
   ...едно минало – достатъчно интересно, за да я топли на старини...
   
   ...комплект отверки… и сутиен от черна дантела...
   
   ...един приятел, който винаги я кара да се смее .. и един, който я кара да плаче...
   
   ...малка, но страхотна мебел, която не е принадлежала преди това на някой друг от семейството...
   
   ...осем чинии, чаши за вино със столче които си пасват и една невероятна рецепта, която ще накара гостите й да си оближат пръстите...
   
   ...чувството, че контролира съдбата си...
   
   
   ВСЯКА ЖЕНА ТРЯБВА ДА ЗНАЕ...
   
   ...как да се влюби, без да изгуби себе си...
   
   ...как да напусне работа, да скъса с любовник и да спори с приятел без да загуби приятелството...
   
   ...кога да бъде по-напориста... и кога да си тръгне...
   
   ...че не може да промени дължината на прасеца си, обиколката на бедрата си или произхода на родителите си...
   
   ...че детството и може да не е било перфектно.. но е приключило...
   
   ...какво би направила и какво не би направила за любовта и нещо повече...
   
   ...как да живее сама...дори и да не харесва това...
   
   ...на кого може да вярва, на кого не може и защо не трябва да го взема навътре...
   
   ...къде да отиде...независимо дали това е кухнята на най-добрата й приятелка или малкa хижа в гората...когато душата и има нужда от утеха...
   
   ... какво може и какво не може да довърши за ден...месец...година...



# 1
  • Мнения: 851
Половината неща ги нямам и не съжалявам. Нещата, които знам не винаги се оказват верни, онези които не знам не съм сигурна че трябва да науча.

# 2
  • София
  • Мнения: 62 595
Пак ли "мъдрости" като от женски списания? smile3544

Това трябвало, онова трябвало - ако искаш животът ти да е скапан и нещастен живей по такива "трябваници".  ooooh!

# 3
  • Мнения: 9 865
Сверяване на часовниците Wink. С малко повече фантазия всяка би могла да има всяко от изброените. И какво от това?!

# 4
  • Мнения: 2 716
Щом трябва, имам.
Но, за сметка на това, съм много глупава май  Joy

Радостина, не са мъдрости от женски списания, а Бг-мамски-бъдещи-публикации-в-женски-списания  Wink /В случая минали/

anisavd накара ме да се усмихна   bouquet

# 5
  • Мнения: 4 965
Нямам комплект отверки...

# 6
  • Мнения: 8 999
Само страхотна рецепта си нямам, за да смая гостите си. Обикновено поръчвам от Кентъки.

# 7
  • Мнения: 9 865
В този ред на мисли към тези правила е добре да се добави и 'езикова култура' или поне 'правописен речник'. Тогава, магически сякаш, отверките (тези палавници) се превръщат в отвертки. Дреболии, ще кажат някои, но благородството задължава.

# 8
  • Мнения: 265
 Много па сте кисели нещо  newsm78  Интересно ми е , еи така какво мислите по въпроса , никой не е казал ,че трябва да робувате на разни клишета . Една жена трябва да бъде жена , без да има проблеми с това ,че е жена . Мисля , че ако имате повече от тези неща , наистина проблемите ще са по малко   Simple Smile Не ,че аз ги имам всички  Embarassed , но като се позамисли човек ....... има известна доза истина  , и то голяма .

# 9
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз не само отвертки имам, а цял комплект на домашния майстор. Личен и скъп подарък от Милото - оценка за моята женственост.

# 10
  • Мнения: 4 965
В този ред на мисли към тези правила е добре да се добави и 'езикова култура' или поне 'правописен речник'. Тогава, магически сякаш, отверките (тези палавници) се превръщат в отвертки. Дреболии, ще кажат някои, но благородството задължава.

Посипвам си главата с пепел. Уж пиша що-годе правилно, ама не знаех, че се пише отверТка.  Embarassed

# 11
  • Мнения: 265
 Явно съм зле с правописа ....... но мисля ,че е защото не ползвам "проверка правопис"  newsm78 , както повечето явно тук   bouquet

# 12
  • Мнения: 9 865
Не беше лична нападка, дами!

# 13
 newsm78 Аз пък винаги съм си мислела, че мога да променя дължината на прасеца си!

# 14
  • Мнения: 6 029
Аз пък имам отвертки. Но пък нямам комплект ключове.

Общи условия

Активация на акаунт