Нудизъм

  • 21 946
  • 84
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12 662
Сега му е сезонът.
Одобрявате ли?
Практикувате ли?
А пък Катето Евро се отказала, защото е на 50. Само на 50?!
Аз много одобрявам и практикувам... когато съм сама вкъщи.

# 1
  • Мнения: 9 865
Одобрявам, но не практикувам.
Всъщност какво значи одобрявам, няма нужда от одобрение.

# 2
  • Мнения: 5 940
Има хора, за които одобрението или неодобрението нямат никакво значение. Те са истинските нудисти, не се замислят върху голотата си, чуждата не им прави впечатления и не са на диета два месеца преди да се съблекат на плажа.
Ходила съм на нудистки плажове, защото просто плажовете са по-красиви. Чувството да се изкъпеш без дрехи в морето на изгрев слънце е неповторимо.

# 3
  • Мнения: 3 447
Одобряваме, от утре и ще практикуваме.

# 4
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
В какъв смисъл да одобрявам? Не практикувам, но не виждам защо Дона, например, трябва да има одобрението ми, за да практикува.

# 5
  • Мнения: 3 423
Одобрявам и гласувам за него.

# 6
  • Мнения: 118
Не практикувам,но нямам нищо против.Просто мразя пясък полепнал на определени места и слънчево изгаряне на същите.

# 7
Нудизъм, не!..Не съм го правила...нямам...как да кажа...срам ме е...
Но гледай..по монокини съм била... Grinning Embarassed
Виждала съм...не ми беше особено приятно да гледам космати мъже и жени....то поне да видиш нещо интерсно, ами... Joy
Това е лично мое мнение...всеки има правото да живее както си му харесва... Grinning

# 8
# 9
  • Мнения: 2 388
Одобрявам. Сега практикувах два дни.
Другата седмица се надявам пак.

# 10
  • Мнения: 1 712
Има хора, за които одобрението или неодобрението нямат никакво значение. Те са истинските нудисти, не се замислят върху голотата си, чуждата не им прави впечатления и не са на диета два месеца преди да се съблекат на плажа.
Peace
Един извесен нудист

# 11
  • Мнения: 32
Одобрявам и практикувам от 3 години  Crazy

# 12
  • Мнения: 2 448
Не практикувам и не обичам да ходя по такива плажове и край мен да се разкарват голи хора.

По такова напълно откровено "облекло" оставам само с любим мъж, иначе не виждам никакво очарование в това.

# 13
  • Мнения: 12 662
Одобряваме, от утре и ще практикуваме.

Аз ли Ви подтикнах newsm44

# 14
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Практикувах го веднъж, но не останах очарована. Не ми допадна гледката на срамотии навсякъде около мен.

Общи условия

Активация на акаунт