Отговори
  • Мнения: 1 218
                      Лято е ! Сезонът на банските e в разгара си ,   а как само мирише на морееееее :
                                

Готови ли сте , да разкриете тялото си ? 

Еееееее , ако не съвсем, то вие имате нужда единствено и само от балансиран хранителен режим  Peace

Кои са подходящите храни ?   newsm78
Здравословни идеи на скара:
                    

Да не забравяме да минем и през плод-зеленчука :                                                                                                   А пиете ли достатъчно вода :
                                                                                                                                                             
                       

      Квалифицирана помощ : 

диетолог ОГНЯН СИМЕОНОВ 
ул. Райко Жинзифов 20 бл.11 вх.4
тел: 0899937677
понеделник - петък:9 - 17 часа

или на скайп - dietolog 
                                                                 

                                                                                                            Старите ни темички :
                                        №1     №2     №3      №4     №5      №6   №7     №8    №9    №10    №11    №12     №13     №14    №15  №16    №17
                                                                                               

Наслаждавайте се на гледката....и на самите себе си :   Flutter
       

# 1
  • Мнения: 699
Ехааааааа, за първи път ще се запиша първа. Повечето ранобудни са на море и аз се записвам.
Добро утро!
Хайде на кафето.



Джинджи, заглавието е супер, темичката е оформена както винаги прекрасно   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Десика хвърли бомба и ни остави да чакаме, голям номер ни врътна.

Прекрасен ден и в новата тема да се записват само минуси и хубави новини.

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 2
  • Мнения: 647
Добро утро мили дами,

Джинджи темата е страхотна. Поздравления  Hug Ох тия каки само кът ги глиодкам,ко ми идва  Joy Joy Joy Шегувам се ама ей това са телца  Simple Smile

Момичета съжалявам за снощи ама много късно се прибрах и бях много изморена.

Та аз какво имах да ви казвам  Thinking Thinking Thinking

Ще си имаме бебче  newsm32, .  newsm68 smile3521
Аз знам много отдавна, да речем от два месеца ама поради пусти суеверия така и не посмях да си кажа.
Та по мой сметки сега влизам в 13 г.с.
Та вчера бяхме на този ранен скрининг и всичко е наред с бебо. Не че съм се съмнявала. Засега се развива нормално. Вече всичко си имаме и много шава из коремчето  Grinning
Много съм щастлива момичета, ако допреди да забремене имах някакви съмнения искам ли детенце или не, сега вече нямам никакви.

Много ви прегръщам всичките  Hug Hug Hug

# 3
  • Мнения: 3 118
Мила Десика,
Честита ти най-хубава новина!
Пожелавам ти да преживееш най-прекрасните мигове с твоя малък бебишор!
Да расне здрав и желан той или тя  Mr. Green
Да бъде много много обичан и щастлив и да радва безкрайно мама и тате!!!!


 Hug Hug Hug Hug Hug Hug  Praynig Praynig Praynig  Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Ние трябваше да се сетим с тоз аватар !  Wink
Ей какво прекрасно начало на новата темичка!
Джиндж, отново се справи блестящо!

# 4
  • Мнения: 699
Ехаааааааааааааааа, Десика честито, още едно форумско бебче.
Прекрасна сутрешна новина.
Джинджиииииии, имаш си компания, не си сама вече, дай да направим списък на 1 ва стр. като отчетните. сега остава и Фелинчето да се присъедини към вас и ще е супер, а може и още някой  Whistling Laughing
Десика, пожелавам ти спокойна и лека бременност и да не ни забравиш, пак да пишеш и да се отчиташ.
Фелинчеееееееееееее,
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА, МНОГО ОБИЧАНА И СКОРО И ТИ ДА СЕ ПОХВАЛИШ С ЕДНО БЕБЧЕ.

# 5
  • Мнения: 647
Честит рожден ден Фелинче




Животът не се мери по броя на вдишванията,
     
       а по моментите, които спират дъха ни.

               Желая ти от цялото си сърце повече такива моменти в твоя живот.

                          Бъди една щастлива и обичана жена!



Момичета благодаря Ви за пожеланията.
Питче аватарчето го смених доста преди да разбера Simple Smile, но съдба
Много ме кефят тези снимчици на Анн Джедис

# 6
  • софия
  • Мнения: 290
УУАААААУУУУУУУ КАКВО СТАВА ТУКА........
Деси,честито бебоче! ПОжелавам ти всичко да е наред  и да си имаш най-хубавото детенце на света!!!!!1
Ей мацки почвам да се притеснвам в тая темичка, това режимче действа яко ........ плодовито. Само да не ме прихване , ей!!!!!!!
Шегувам се , много ви се радвам   bouquet  bouquet  bouquet
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ФЕЛИНА!!!!!!!!Пожелавам ти най-ве4е здраве и щастие , щото когато човек е здрав и щастлив , нищо друго не му трябва или си го има......!!!!!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 7
  • Мнения: 367
Еееей голямо сте ЦРУ значи .
Кога съм казала кога ми е ЧРД-то ???? newsm78
Тази Хаяси бееее мерси миличка че си се сетила Hug Hug Hug

Първо голямо, огромно, гигантско честито на Десика . Като начало стискаме палци за една нормална и лека бременност.
После те всичките радости си идват накуп като се роди бебчето . 


Второ , също толкова голямо мерси за всичките поздравления. То нащо форумче си е един безкраен празник  #Milti
Трето, но не последно  - ей пак красиво оформление браво на видна симеоновка Джинджи
И май друго не остана освен да почерпя newsm47 newsm51











Днес развалям режима  Embarassed Embarassed Embarassed ---- sori   

# 8
  • Мнения: 699
Ааааааааа, много съм гадна  smile3534 newsm48 smile3533 само как помня като слон, а? Имам още 3 ма рожденици на тази дата и затова запомних, една приятелка и дъщеря й, на една приятелка синчето и Фелинчето. Само че първите са в Канада и май няма да успея да ги поздравя, а много ми се иска.
Фелинчееее, благодаря за почерпката, уби всичко режимно в мен днес, но не ти се сърдя.  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 9
  • Мнения: 647
Фелина, Вики благодаря за пожеланията.

Аз също ще се присъединя към почерпката. Нещо тортичката много ми се понрави.
Точно такива каквито ги обичам - шоколадовки.

Борянче кажи какво стана с детето. Четох, че първото класиране в СУ е излязло.
Хайде и ти да се похвалиш.
Тази темичка я започваме страхотно  Wink

# 10
  • софия
  • Мнения: 290
момичета какъв беше грамажа на динята ? А да знаете на прасковите?

# 11
  • Мнения: 699
Диня - 280 гр. - лист 2. Праскови незнам.

# 12
  • Мнения: 551
 newsm44  момичета от днес и аз се присъединявам към вас. Стискайте палци да имам резултат:welcome:

# 13
  • софия
  • Мнения: 290
krisi 1975  добре дошла  Hug Стискаме , а ти стискай ината!Няма как да няма резултатити!

# 14
  • Мнения: 1 218
Лелеееееееееее, страхотни новинки си имаме  , гръмвам едно шампанско и за двата повода :
шампанското моля
Айде слагам масата , нека да празнуваме  Hug
заповядайте  Hug
Сега идват и другите столчета и чаши ,местим и почерпката на Фелинката в момента, всичко да е на едно място ,  само малко търпение да има  Mr. Green

newsm44 newsm68  Ще си имаме още едно бебеееееееее  newsm44 newsm68
Десика, ЧЕСТИТОООООООООООООООО !!!   preggo smile3504 stork-girl stork-boy
Безпроблемно и смело напред и до края , жив, здрав и силен бебок на финала !!!
Их , че хубава новинка, цункам те и тебе, и сладкото малко коремче , където се е скрило малкото човече   love001  love001

На нас още в 13-та седмица ни казаха пола на бебето , скоро може и ти да разбереш какви гащи ще купуваш  Party
Аз съм леко пристрастна и затова ще сложа синичкото бебе  Flutter , но важното е вие какво искате  Hug
   

И другата ми сладка симеоновка да си прегърна   Hug
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН , мило Фелинче !!!   newsm59  bigdance2 Tada
Да си жива и здрава, винаги засмяна! Много любов, късмет и скорошни щтъркелови вести и при теб, чакаме те в брменлийския отбор , да знаеш  Hug Heart Eyes Hug
 
Благодаря за почерпката и ...  такова, тия бАнбонки са ми любимите бе жена , отиде ми диетата на кино .... може ли да изпраскам 4-5 бАмбонки  Blush Blush Blush

krisi 1975 , време беше да се включиш в отбора на Симеоновките  Hug Hug
Привет и добре си дошла  welcome , всъщност идваш точно навреме, скачай веднага на масата при нас  Hug
Много добър избор си направила , гарнтирано е, че няма да съжаляваш , стига да си стриктна ииииииииии ще ги опукаш килцата за нула време  Hug

Да не забравя ....
Благодаря на всички , че оценихте труда ми , искам да ви лъха на моренце, всеки път щом отворите темичката  Hug
Хайде да празнувамеееееееееее  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт