Кукленски обувчици - виждали ли се някъде

  • 792
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 663
Търся си кукленски обувчици за първия рожден ден на дъщеря ми...и никъде из София не успях да намеря!Не искам да са много официални, въпреки, че рокличката е копринена!Дайте някоя и друга идея, къде и т.н. Принципно исках да поръчам от САЩ, но роклата  Wink е много специфична и ми се иска първо да изчерпя всички възможности тук и то най-късно до утре, защото няма време........
 Hug  bouquet

Последна редакция: вт, 05 авг 2008, 20:41 от Безгрешна

# 1
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Това са най-кукленските обувчици за мен (в Гърция са луди по тях) http://www.lellikelly.it/eng/
В София ги има в ЦУМ  Peace
Кога беше бременна, кога стана време за тоЛтиЦка   Hug

# 2
  • Мнения: 5 255
ЦУМ - Laura Biagiotti  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 2 876
Безгрешна Каква е на цвят роклята. Какви по-точно търсиш. Лачени , от плат , кажи цвят.


П.п.И ако можеш по късно включи се в темата за слинга в На пазар Praynig

# 4
  • Мнения: 2 663
Благодаря ви, момичета, отивам в ЦУМ
Миличка  Hug, така лети времето, че чак не мога да повярвам още..................

Кети, рокличката е една уникална красота на Кавали, цвета е слонова кост и на няколко места има миниатюрни панделки с гепардов мотив.Иска ми се обувчиците да са с такава шарка, може и само загатнато, може да са златни, черни, слонова кост.Материята е без никакво значение.В интернет намерих няколко варианта, но ме притеснява  да не се разминава цвета на мотива и за това ми се искаше да е нещо от тук.Търся и лента за глава, като и там положението е същото.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 876
Виждала съм златнички в един магазин при нас. Обаче такива гепардови  Thinking Тцъ.
Ще потърся визитка да ги питам Heart Eyes

Звъннах... Има златни и бели но са 20 и 21 номер newsm78 Вие кой сте?

Последна редакция: ср, 06 авг 2008, 15:41 от ketito

# 6
  • Мнения: 2 663
Ей, страхотна си  Hug Hug Hug, много ти благодаря!Ще ми обясниш ли как да стигна до магазина
Малката носи 18-19, ще пробвам 20 ако ми харесат, само дано не са огромни

# 7
  • София
  • Мнения: 2 876
кв.Стрелбище
ул.Хайдушка гора 145
тел. 0887 076 234
Близо е до входа на Южния парк, от към Нишава.
Магазинчето е малко в един гараж. Има много готинки дрешки, но фирмените са скъпички Sunglasses

http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=42a01fa9eb0faed985a2da49b01377 … ;s.x=14&s.y=9

# 8
  • Мнения: 2 663
От там купих рокличката вчера.............. Sad

# 9
  • София
  • Мнения: 2 876
От там купих рокличката вчера.............. Sad

 Joy Joy Joy Стига бе, Joy
Е нямаше ли, или не стават. Мацката каза , че има златни.

# 10
  • Мнения: 2 663
Големи............

# 11
  • София
  • Мнения: 2 876
Тези дни ще излизам по магазините и ще гледам Peace

# 12
  • Мнения: 2 992
Провери в магазина за детски обувки на Патриарха преди петте кьошета /като идваш от Витошка/ магазинът се пада от ляво. Има страхотни, но и цените им са  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт