НоЩем суЧе с Часове?

  • 509
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 951
Преz деня се нахранва сравнително бърzо, zа 20-30мин. НоЩем обаЧе ме побърква - суЧе Час и половина, два, понякога и повеЧе.... Мога ли да направя неЩо да се регулира по някакъв наЧин?

# 1
  • Мнения: 1 691
Не знам начин да се регулира това нещо... при нас отмина от само себе си. Просто трябва да свикнеш да кърмиш в удобна за теб поза, т.е. легнала през нощта. Така няма да ти пречи (и дори няма да забелязваш, че кърмиш).

# 2
  • Мнения: 272
ох това дълго кърмене и мен ме побърква. чудя се дали не е свързано с лоша захапка и съответно неефективно поемане на храната. newsm78

# 3
  • Варна
  • Мнения: 3 242
И ние сме така, и то не само вечер, а и на обед. Кърмя я легнала, през това време гледам ТВ, чета книжка или подремвам. Въобще не ми тежи.  Peace

# 4
  • Мнения: 119
Моята беба е така само когато й растат зъби или ми е намаляло млякото (първите дни от МЦ).

# 5
  • Мнения: 149
Маринси...разбирам те...напълно.
И ние минахме през това - започна и при нас към 6 месец. Тогава и окончателно преместих бебата при мен и още така си спим. Мисля, че е заради зъбките - в този период явна много ги мъчат. Минава след 2-3-5 месеца... Свиква се. Наистина както са споделили и другите мами научаваш се да спиш и да кърмиш  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 83
Всички знаем,че сученето не само служи за нахранване ,но същто така дава сигурност и успокоява малките бебчета(та нали затова е измислена биберона залъгалка,за да замести мамината гръд)Не се притеснявай това е нормално и според мен причината е ,че търси някаво успокоение(поне при нас е така,растът и зъбки и през нощта не оставя и за секунда цицката)Наистина е малко изморяващто,но това е просто един период,който след време ще премине  Peace

Общи условия

Активация на акаунт