Бюст

  • 1 793
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Ами искам да попитам следното... бременна съм в 5я месец, вече ми личи коремчето, но забелязвам промяна в кожата на бюста ми. Станала е някаква пореста, като портокал... Все едно цялата е на порички или на черни точици като комедоните по лицето. Много се притеснявам и незнам от какво е това. На някой случвало ли му се е?

# 1
  • Мнения: 285
Стрии..  newsm78

# 2
  • Мнения: 1 069
Почвай да се мажеш със зехтин, за да намалиш пораженията, мажи и корема.

# 3
  • Мнения: 111
Мисля, че е обикновено замърсяване на кожата. Може би масажирането с гъба под душа ще помогне.

# 4
  • Мнения: 4 447
Мисля, че е обикновено замърсяване на кожата. Може би масажирането с гъба под душа ще помогне.
Shocked Shocked Shocked Shocked

# 5
  • Мнения: 2 374
Мисля, че е обикновено замърсяване на кожата. Може би масажирането с гъба под душа ще помогне.

Глупости,все едно жената не се е мила откакто е забременяла.Нормално е,при всяка жена бременността протича различно-съответно и с различни симтоми,няма нищо тревожно в това.Просто се мажи обилно и то със зехтин или колкото и гадно да звучи-свинска мас-това е спасението,от опит ти казвам,че тия кремчета против стрий нямат почти никакъв ефект казвам почти защото поне при мене е било така мазала съм се с най-хубавите и накрая пак се нацепих на определени места,майка ми,която се е мазала единствено със свинска мас и е качила 60 КИЛА (общо била 102)Shocked няма нито една стрия,нито един белег от бременност.Бременността  и последствията след нея са нещо,което няма как да избегнеш,малко са жените отървали се без никакви симптоми.Успех и леко бременеене! Wink

# 6
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
Ами искам да попитам следното... бременна съм в 5я месец, вече ми личи коремчето, но забелязвам промяна в кожата на бюста ми. Станала е някаква пореста, като портокал... Все едно цялата е на порички или на черни точици като комедоните по лицето. Много се притеснявам и незнам от какво е това. На някой случвало ли му се е?
ъ, такова нещо не съм виждала.стрията е едно, това, което описваш - друго. отиди на дерматолог, а бих направила така. тук какви ли не неща ще чуеш.
аз стрии нямах през бемеността, но в родилния дом малката така ме ръфаше и дърпаше в началото, че имам една-две от разпъването на кожата.

# 7
  • Мнения: 111
За тези, които се съмняват в думите ми ще кажа, че ние си мием лицата с какви ли не специални неща, но черните точки си остават, нали?! И правилно казва karmacoma, че стриите са нещо съвсем различно-преди всичко те не са черни.

# 8
  • София
  • Мнения: 604
на мен ми звучи като целулита,ама целулит по кожта на гърдите до колкото знам няма. Започвай да се мажеш с кремове против поява на стрии

# 9
  • Мнения: 2 374
За тези, които се съмняват в думите ми ще кажа, че ние си мием лицата с какви ли не специални неща, но черните точки си остават, нали?! И правилно казва karmacoma, че стриите са нещо съвсем различно-преди всичко те не са черни.

kukuruku,ти и по гърдите ли имаш черни точки?Щото аз не!
Естествено,че стрията е по-различна,едвали има жена,която не знае как изглежда(дори тези,които нямат),просто съветваме момичето да се маже,че да предотврати и този неприятен момент.Ние не сме доктори,че да кажем точно какво е,просто изказваме мнение и даваме съвет.

# 10
  • Мнения: 660
Абе какви черни точки бе ooooh!
И аз имах същият проблем от 6 я месец натам на бремеността ми се получиха такива пигментации като точици,от хормоните е,имах и след като родих и докато кърмих ,взеха да изчезват 9 месеца след раждането,но и досега имам леко останали ,не мисля,че да се маже с нещо би имало ефект,поне при мен нямаше и си беше на хормонално ниво...

# 11
  • Мнения: 1 322
А за мазането - наистина свинска мас му е майката.

# 12
  • Мнения: 2 229
А откъде я намирате тая свинска мас? Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 1 069
А откъде я намирате тая свинска мас? Rolling Eyes
Продава се по месарските магазини, тези които са със собствено производство.

# 14
  • Мнения: 3 306
отиди на лекар  Peace  той ще ти даде най-добрия съвет

Общи условия

Активация на акаунт