Въпрос за бременост Моля за помощ! (Втора част)

  • 1 439
  • 21
  •   1
Отговори
Здравейте пак! Simple Smile
Значи проблема ми е следният с приятелката ми правихме секс за първи път преди 3 месеца и на двамата ни беше за първи път и досега сме го правили 3 пъти не сме го правили от 1 месец и половина обаче аз много се притеснявам защото от тогава и идва през горе доло 3 седмици и ей сега ми каза че и се гади но тя отслабва попринцип и е припадала заради такива работи и има много проблеми сега какво може да е плс кажете

# 1
  • Мнения: 125
Бебе става и от първия път, нали знаете. А иначе на твоята приятелка може да и става лошо по много причини. Тест за бременност или преглед - така се разбира бремеННа ли е или не.

# 2
  • Мнения: 511
Използвахте ли някакви предпазни мерки срещу забременяване?Най-добре е да си направи тест и да посети лекар.Така можем само да предполагаме.Успех и пишете как се развиват нещата Peace Peace

# 3
  • Мнения: 756
мисля че е най- удачно да се прегледа при гинеколог и да си направи тест за бременост.

# 4
  • Мнения: 2 755
Ти всеки път ли като правиш секс ще се хвалиш тук? Откажи се за 1-2 години и после опитай пак, ще се поболееш с тоя стрес.

# 5
  • Мнения: 1 554
Ти всеки път ли като правиш секс ще се хвалиш тук? Откажи се за 1-2 години и после опитай пак, ще се поболееш с тоя стрес.

 Laughing Peace

# 6
  • Мнения: 119
Отидете на лекар!

# 7
  • Мнения: 690
Както е ясно и гадатели да сме не можем да знаем, че то ни трябва поне снимка или име, та да измъдрим нещо...

Нека приятелката си направи тест и да иде на лекар, пък следващия път ползвайте предпазни средства или си направете абонамент в някоя агенция за ясновидци.

# 8
  • Мнения: 9 429
Да си направи тест! Peace

# 9
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Тест Peace
От любопитство: на колко години сте?

# 10
  • Мнения: 583
Освен, че сте правили секс, друго на разбрах. Май е бременна, пък има цикъл, отслабва , не се чувства добре. Да не е анорексия?

# 11
  • Мнения: 4 335
А защо просто не си направи един тест ThinkingНие от кьде можем да знаем дали е бременна newsm78

# 12
  • Мнения: 4 447
Да се смея ли, да плача ли не знам....

Това ми прилича на 15-16г. необразован
тийн, който не е мислил преди да прави нещо.
И сега кърши куни и се чуди какво е станало....

Сега, вземете се в ръце и с приятелката ти ТРЯБВА
запишете час при гинеколог. Препоръчвам ви
д-р Кълвачева от частна клиника Вита. Ще
дадете малко повече пари, но кат' не сте мислили
на време сега ще си носите последствията. Тя
е мнго добра и със сигурност ще ви помогне.

И не пожелавам най-лошото, но ако сте на тази
възраст на която си мисля, ще е най-добре и за
двамата да вземете решението да имате бебе
по-късно.

Стискам палци всичко да е наред, опичайте си
акъла следващият път Naughty Peace

# 13
# 14
  • Мнения: 179
Абе деца вие иначе знаете всичко ама да помислете първо не,за контра цептиви чували ли сте xа сега на лекар и един тест за бременност. smile3511 smile3511 smile3511

Общи условия

Активация на акаунт