Streety или High Trek на Bebe Confort?

  • 2 405
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 344
Привет мами  Wink
Бихте ли споделили впечатления за тези два модела newsm78
Кой от тях е по-подходящ за новородено през октомври, като се има в предвид, че съм привърженик на чести и продължителни разходки въпреки зимата? Смятам да вземем количка + столче за кола за първите месеци и за в колата(без кош за новородено).
Харесвам и двата модела и не мога да реша... Crazy
Моля за повече отзиви Praynig
Мерси   bouquet

# 1
  • Мнения: 344
Thinking Просто НЕ мога да повярвам, че нямате мнение по въпроса... Crossing Arms

# 2
# 3
  • Мнения: 344
Мерси, но тази тема не ми върши работа... Няма отговори на моите въпроси. За това пуснах отделна тема.
Освен това основно се интересувам за впечатления от Стрийтито, а такива не намирам...
 Peace

# 4
  • Мнения: 344
Ааайде бее, мамиииии Rolling Eyes... никой ли не бута Стрийти??? newsm78

# 5
  • Мнения: 83
здравей Simple Smile
аз бутам High Trek и съм много доволна от него Simple Smile купихме го също само с коша за кола и летния вариант + чувалче за през зимата
ако ти харесват и двата модела и никоя мама със Streety не се включи с мнение, избери според това къде ще ти се налага по-често да буташ количката. Ние живеем в планината и просто ми трябваше наистина количка за off-road, та High Trek-а върши идеална работа. Но която и да избереш съм сигурна, че ще останеш много доволна от марката Simple Smile Успех в избора  Peace и ако мога да помогна с нещо, питай  Wink

# 6
  • Мнения: 1 102
Аз не съм имала нито едната, но в неделя бях в магазина където продават Стреети. Изглежда доста добре, маневрена с голям кош за пазаруване, коша се обръща и в двете посоки на движението. Аз си харесах Лоола, която се побира и в малки багажи на коли, зависи къде ще я караш и дали ще я слагаш в багажник на кола. Първата ми количка беше Чико триколка, и както и да я сгънеш си е обемна и тежка. Сега искам компактна количка. Успех в избора.

# 7
  • Мнения: 345
Аз лично съм се спряла на стрийти, понеже е по-малка като се сгъне.За съжаление все още наблщдения от опит нямам, но скоро  Peace

# 8
  • Мнения: 70
Ползвам стрийти от декември миналата година. Изключително маневрена и компактна количка. До момента нямам никакви оплаквания. Разбира се, през дупки не се движи, както триколка, но ги заобикаля и прескача много по-лесно според мен. Избрах нея, заради компактността и килограмите и (нося я всеки ден 3 етажа пеша). По-лека количка от 3 части не намерих в София. Без проблем се сгъва с една ръка, докато носиш бебето с друга. Това е! Ако имаш още въпроси - питай!

# 9
  • Мнения: 70
Още нещо - лятната стрийти е доста открита количка. Има напълно легнало положение, продават и зимни чували към нея, но не съм убедена, че е удачна за новородено без кош. От декември до април съм ползвала зимен кош стрийти.

# 10
  • Мнения: 344
Мерси момичета   bouquet
Лили, аз мислех да мина евентуално с коша за кола зимата  newsm78

# 11
  • Мнения: 70
Ами... той е удобен за кратки разходки, пазар, и т.н., но бебето няма възможност да се движи свободно в него - има колани, които придържат доста стегнато . Аз съм я държала по 2-3 часа в него, дори и за приспиване у дома го ползвахме в началото, но бебетата растат доста бързо на дължина.

# 12
  • Мнения: 344
Мацки, мерси на всички за помоща  Hug     bouquet

Днес купихме Хай Трека + столче за кола + кош за новородено + чанта  Heart Eyes
...И Стрийтито много ме кефеше, но се спрях на другата заради проходимоста - знам ли къде ще ни щукне да ходим  Joy

Дано да са ни удобни и да си ги ползваме със здраве Wink

# 13
  • Мнения: 345
Честито!  bouquet Аз все пак се спрях на стрийтито, ч е по-лека.

# 14
  • Мнения: 344
Честито!  bouquet Аз все пак се спрях на стрийтито, ч е по-лека.
честито и на теб  Hug аз ако можех и двете щях да си взема  hahaha Joy

Общи условия

Активация на акаунт