НЕЩА в изпражненията?!?!

  • 1 461
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 391
на бебка /10м/ се появиха някакви неща в изпражненията - като чертички, тънки като косъмчета, дълги 5мм, тъмно кафяви... ./прилича на накълцан копър/....
ама не съм й давала........

Предния ден й бях давала за пръв път пюре от риба, кисело мляко, пюре от овесни ядки....
Чудя се , дали е нещо трудно смляно и не преработено... /макар че не е яла нищо с подобен вид.......... или дали не са някакви животоподобни..........

не са глисти, защото глистите са бели и по-дебелички......
не знам какво може да са.......
разпадат се, късат се като се раздвижи акото.......... много лесно........
адски приличат на копър.........
притеснява ме че са страшно много....... и са еднакви горе долу по дължина.... към 5мм

утре ще носим проба за изследване и да покажем на докторката....
но някой имал ли е подобно изживяване...
нещо да знаете...

много се притесних  Embarassed

Последна редакция: пт, 24 юни 2005, 00:41 от Collibri

# 1
Да не би да сте яли банани. При нас така се полу4ава след като сме хапнали банан4е.

# 2
  • Мнения: 1 391
Гледам че много мами дават такива предположения - за бананите.... дано!
хапва чат пат по малко банан, когато е на кеф... обаче просто досега не бях забелязвала тези нещица!

Все си мисля , че ако има чревни паразити, ще се чувства неразположена - сърбеж, болки, да я свива нещо стомахчето... а тя е по-весела и игрива от всякога....

Дано не бъркам!

# 3
Мисля, че няма нужда от притеснения.

# 4
  • Мнения: 5 539
И при дъщеря ми го имаше това по едно време. Не знам на какво се дължеше, но престсана от само себе си Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 2 157
И наша Ива често ака "копър" Grinning. Не знаех, че било от бананите Embarassed. Мислех си, че е от храната от кухнята.  Ама не ми е идвало на ума да се притесня...

Общи условия

Активация на акаунт