Заповядайте на среща-хепънинг-празник днес в София по случай ССК

  • 574
  • 6
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807

По случай Световната седмица на кърменето у нас,

Днес ще се проведе среща-хепънинг-празник на бъдещи и настоящи родители от 18:00 ч. в тенис клуб „Малееви” с подкрепата и участието на Ла Лече Лига, списание „Кенгуру”, Център „Съвременни родители”, СНБМ и тенис клуб „Малееви”.

Има подготвен специален кът мама-бебе за кърмене и повиване на малките. За всички ще има наградки Simple Smile
Ще има игри, томбола, разговори за кърмене, забавления за децата - и за майките Grinning

Заповядайте с бебета и деца, баби и дядовци, каки и батковци
Grinning

# 1
  • София
  • Мнения: 277
идвам... ох от кога не съм ви виждала... даже съм "тематично" облечена...

# 2
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Много добре звучи, жалко, че не съм в София.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 235
На срещата беше много интересно и забавно.   bouquet Имаше много малки бебчета и готини бъдещи майчета.  Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 1 531
мдааа беше хубаво  Party дорба организация, шведска маса с био-газирани-сокчета  Peace спечелихме стекче 6 пюренца, ама мира вече голяма Wink все пак мисля, че зимата може и да ги хапне - плодови Flutter
незнам защо обаче информиращата и канеща Бу не я видях Thinking Grinning и хедра не видях Crossing Arms видях русичката къдрава геориня от клипчето Flutter видях и шаманката най-сетне с александърче Flutter и много други, ама не ги познах Laughing

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Аз не бях, няма как да ме видиш Grinning Нямах възможност да ида навсякъде, което не пречи да помагам за организацията и да каня Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 531
Аз не бях, няма как да ме видиш Grinning Нямах възможност да ида навсякъде, което не пречи да помагам за организацията и да каня Simple Smile
естествено Flutter надявам се, не е прозвучало, като че ти търся сметка 'що информираш, пък те няма' Laughing  Blush  просто си беше майтапче Flutter Blush Hug

Общи условия

Активация на акаунт