за силните майки

  • 1 127
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 187
Здравейте, не знам дали темата ми е за тук, но искам да споделя историята на една моя позната, като в същото време се прекланям пред нея. Когато второто й дете беше на около 2 годинки му поставиха диагноза рак на стомаха, даваха му няколко месеца живот. Но тази майка не престана да се бори и ден за това дете, заведе го на всякакъв вид гледачки, баячки и лечителки, посетиха какви ли не места, изпробваха всякакъв вид бабини лекарства и отвари. Приготвяше му какво ли не, мажеше го с какви ли не гадости. Тази майка се състари с десетилетия, но детето на пук на лекарските прогнози, оздравя. Praynig Сега тя изглежда с 15 години по-стара, но е и най-щастливата майка на земята.
Ако знаете такива истории, споделете ги, за да станем и ние по-силни, по-добри и по-вярващи.

# 1
  • София
  • Мнения: 12 548
Да има ги навсякъде тези силни майки. Целият подфорум "Деца с увреждания" е пълен със силни майки.

А иначе - да, имам позната, чието дете се е родило в края на петия месец - 550 грама. Оживяло е и оттогава тази жена денонощно се бори за него. Детето е с хидроцефалия. Имаше проблем с клапата, наложи се да се смени. Тя го води по лекари, психолози, логопеди, лечебно плуване. А има още едно детенце на 2 години. Хич не й е лесно, даже не знам аз как бих се справила. Но на нея шапка й свалям.

# 2
  • Мнения: 9 973
за да станем и ние по-силни, по-добри и по-вярващи.
това на човек му идва отвътре като му дойде на главата(дано не дава Господ никому Praynig).Едва ли някой ще си остави нещата на произвола на съдбата

# 3
  • Мнения: 422
Абсолютно съм съгласна да не дава господ никому Praynig

# 4
  • Мнения: 9 814
Форумът е пълен с майки, пред които се прекланям- жени, които са преминали през ада за да имат здрави деца.
И мъката ми, когато чета поредната тема за болно или починало дете е огромна.
Няма нищо по-страшно от това да гледаш как страда детето ти.

Дано Господ не дава никому подобно страдание. Praynig

# 5
  • Мнения: 1 512
Прекланям се пред такива силни майки и въобще жени. И аз се присъединявам към това Господ да не дава никому  страдание и най-вече на дечицата.Няма по-голямо наказание от това да гледаш,че най-милото ти същество страда.И ако всички станем по-добри и по-вярващи светът ще е по-добър.Не трябва да чакаш злото да те застигне за да станеш по-добър и по-вярващ.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Да пази господ и никому да не дава страдания и болести  Praynig.Наша близка след абсолютно здраво първо дете , роди детенце със синдром на Даун и с някакво увреждане на коремчето.Не и е лесно въобще , но е силна .Прекланям се пред нея и всички силни мами с проблеми.Дано се оправят дечицата, че по - лошо от това няма.

Общи условия

Активация на акаунт