Спешно моля - знаете ли добър гинеколог в Торонто?

  • 658
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте мами (и по-специално Торонтовски мами)!
Казвам се Ралица и съм съвсем нова във форума.
Мисля, че имам извънматочна бременност. Кървя постоянно последните 4 седмици и имам режещи болки в долната част на стомаха. Не предприех нищо отначало, защото мислех, че е стрес...
Направих два теста през последните 4 дена и двата са "+". Имам час при гинеколог във вторник, но след като про4етох статията тук за извънматочна бременност и кървене и не мога място да си намеря! #Crazy
За пръв път отивам при този гинеколог (записах се при този, който можеше най-рано да ме приеме).
Моля, споделете ако знаете добри гинеколози, които приемат (и не се чака по 5-6 месеца), че не мога да понеса мисълта да ми се спукат тръбите! Чакаме го повече от 2 години това мъниче...

# 1
  • Мнения: 405
RallyS, аз не мога да помогна с доктори в Торонто, но при мен също имаше съмнения за извънматочна и ме бяха предупредили, ако ме боли да отивам направо в спешното отделение. Успех и дано всичко да е наред!

# 2
Благодаря много Chrisimommy, погледнахме адреса - то се оказа, че е точно до нас! То аз вече имам насрочен час за вторник, така че ще използвам този гинеколог, но след това ще искам от личният ми да ми даде направление за тази докторка. То така и така в понеделник не се работи, нищо не мога да направя.
Благодаря все пак - то малко окуражаване не вреди Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 199
Ралица, трябва да отидеш в спешното. Стискам палци!

Общи условия

Активация на акаунт