Търси се

  • 1 626
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 757
Какво ви е мнението за предаването и водещите? На мен ми приличат на лигави кучки

# 1
  • София
  • Мнения: 6 302
Идеята на предаването не е лоша. Водещите..... малко са по-.... е добре де, лигави, но ..... не е идеално лошо.
Гостите на предаването са важни, например Фънки ми беше интересен.

# 2
  • Мнения: 2 757
Предаването като идея ме кефи, ама... как можаха да изберат такива вдетинени и олигофренясали кучки за водещи  #2gunfire Че и със селски имидж

# 3
  • гр.Добрич
  • Мнения: 92
Като цяло добре е замислено предаването,но водещите доста преиграват на моменти!
Подбират интересни гости ,а те са по-важни !

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 337
на мен много ми допада...особено когато го сваря Hug

# 5
  • Мнения: 32
Харесва ми, опитват се да покажат наистина много лица на госта  Peace
А и водещите се допълват някак си, допадат ми.

# 6
  • Мнения: 2 757
А и водещите се допълват някак си, допадат ми.

Мда, сигурно са от едно село  Wink И наистина се допълват, едната няма цици, а другата има като за 2.  Laughing

# 7
  • Мнения: 1 367
Отдавна не съм го гледала,защото по това време сме на разходка.Но като цяло концепцията е интересна-показват различни аспекти от живота на гостите си.Така както чета,май водещите не са се променили много,откак не съм гледала.Леле,в началото визията им беше ужасна,сякаш на бал бяха тръгнали с едни прически,едни деколтета....После май се усетиха и изглеждаха по-нормално.

# 8
  • Мнения: 952
На мен ми харесва и предаването като цяло , и гостите, и водещите.. Не може всички жени да изглеждат като терминатор, да говорят с дрезгав глас и само като те погледнат, да ти се подкосяват краката.. Милички момичета са.. а  да си водещ не е само да задваш въпроси пред камерата

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Олее, защо с такива обидни думи  ooooh!

# 10
  • Мнения: 12 648
Не знам колко са светските личности в България, но май предаванията за тях станаха повече от тях.

# 11
  • Мнения: 494
Олее, защо с такива обидни думи  ooooh!
И на мен ми направи впечатление. Наистина много грозно. А бе няма ли други епитети,които да използваш,за да изразиш възмушението си?

# 12
  • Мнения: 2 757
Мда, верно грубичко звучи ся като го чета  Embarassed  Наистина са милички момичетата, стават за компания. Ама... някак си нямат подходящ вид за водещи. То те не са виновни, а тези дет са ги избрали. Иначе се вижда че се стараят ама има има много да учат и пак визията им е не на звезди, прекалено обикновено изглеждат за да се бутат при  "богоизбраните светски личности". Не е зор разбира се да си хубав за да си такъв, може и с грозотия да станеш популярен. Но тия двечките просто не се отличават с нищо от средностатистическите селянки

# 13
  • Мнения: 12 648
Така средностатистическият селянин, който обикновени седи отсреща, се чувства по-уютно.

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 19
Много е хубаво предаването и водещите също ми харесват може би защото и аз съм от "село "и много много не разбирам като Софиянки дошли от всички краища на България и се мислят за големи столичанки.Пожелавам на водещите да са все така лъчезарни и да канят все такива интересни гости както до сега.

Общи условия

Активация на акаунт