Летни Олимпийски Игри - Пекин 2008

  • 30 389
  • 636
  •   1
Отговори

Анкета

Възможно ли е да се прави голям спорт без допинг?

Опции:

  • Мнения: 11 607

Пекин 08. - 24. 08.2008г.


Броени дни останаха.......Само 4.......

Българите ще имаме участие в следните спортове:

Бадминтон Бокс Борба Ветроходство Волейбол Гребане Кану-каяк Колоездене на шосе Лека атлетика Плуване Спортна гимнастика Спортна стрелба Стрелба с лък Тенис Х. гимнастика

Според западен вестник ще вземем един златен медал в лицето на боркинята Станка Златева.


Ще коментираме ли?


Откриване на 08.08.2008г. от 15,00ч., пряко по Канал 1.......

# 1
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 439
Да, обичам подобен род големи спортни изяви. Дано вземем медал

# 2
  • Попово
  • Мнения: 687
и аз ще гледам, предимно нощем  Crazy

# 3
  • Мнения: 4 490
И аз ще гледам, стига да мога. Специално откриването държа да гледам. Познавайки отблизо китайците като народ, дисциплина, идеи и т.н., сигурна съм, че организацията ще е на ниво.

# 4
  • Berlin
  • Мнения: 11 181
ще гледам, каквото мога. игрите не са за изпускане. Simple Smile

# 5
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 439
Най-много, на първо време де, искам да видя завършения стадион "Гнездото".

# 6
  • Мнения: 179
Ще направя всичко възможно да гледам откриването Simple Smile

# 7
  • Мнения: 11 747
Не гледам спорт, не ми е интересно. Държа да гледам откриването, обаче, защото съм сигурна, че ще е грандиозно и изумително, включае архитектурата на стадиона и прочее съоръжения.

# 8
  • Мнения: 1 878
Задължително ще гледам! Peace С нетърпение очаквам изявите на Йордан Йовчев- такъв е сладур...

# 9
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 439
Задължително ще гледам! Peace С нетърпение очаквам изявите на Йордан Йовчев- такъв е сладур...

Дано спечели заслужения отдавна златен медал

# 10
  • София
  • Мнения: 6 302
Ще гледам, и още как!  Heart Eyes Все пак Олимпиадата е веднъж на 4 години. И ще стискам палци на всички наши представители. А медали за българите ще има, сигурна съм! Бог да е с тях!  Peace

# 11
  • Мнения: 1 367
Задължително ще гледам! Peace С нетърпение очаквам изявите на Йордан Йовчев- такъв е сладур...

Дано спечели заслужения отдавна златен медал
Да,помните ли как го порязаха в Атина заради смотания грък?Дано този път спечели,това момче заслужава!!!Очаквам добро представяне и от волейболистите,и от Станка Златева.А може и някой от мъжете-борци да ни изненада приятно.Иначе ще гледам всичко,което мога.
Цоцоланке,поздравления за поредната свежа и актуална темичка!  bouquet

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Обожавам лятната олимпиада,нямам търпение да започне. Grinning

# 13
  • Мнения: 93


Да,помните ли как го порязаха в Атина заради смотания грък?Дано този път спечели,това момче заслужава!!!
Помним и още как!Още ме е яд.За 4 години не ми мина ядът.Целия свят видя този позор.Естествено на византийците не им пука.Ама и нашата федерация как се бори да го защити-никак.Какво ли си викат:"Всяко чудо за 3 дни"!?Глупаци! #2gunfire #Cussing out

# 14
  • Мнения: 11 607
А фотофиниша на Румяна Нейкова? Още ме яд като се сетя.....

Желая и на нея, и на Йовчев златото от сърце, както и на останалите наши спортисти.......

Общи условия

Активация на акаунт