Бижута!!

  • 3 225
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 413
Днес май ги подхванах темите..Та,мами какви са вашите бижута-златни,сребърни,тенеке?Много ще ми е интересно и снимчици да пускате Simple Smile  Аз по тази тема съм мноооооооого раздвоена.Нося по принцип само злато-обурудвана съм навсякъде,ама така ме изкушават онези бляскави тенекийки с камъчета..ама покрай това злато ми се струват много "прости" .Моля ви да има и снимков материал с бижутата,които много си харесвате Simple Smile

# 1
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Аз засега съм основно със златни бижута. Но в момента нося само обеци и 2 пръстена. Всичко друго махнах заради бебето. Единствено като отида на море си позволявам да сложа някое герданче или гривничка от миди например. Нещо такова.

# 2
  • Мнения: 861
Аз почти не нося. Само халката + един пръстен.

# 3
  • Мнения: 4 447
Вече имаше такива теми  Tired

# 4
  • Мнения: 2 111
Обожавам бижута, голяма слабост са ми. Нося сребро, бяло злато и всякакви по-неглиже хендмейд (от стомана, коноп, мидички и каквото се сетиш). Жълто злато не нося, нещо не ме радва.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 3 415
От няколко години сребро...напоследък и бяло злато  Crazy имам и герданчета разни, които не са сребърни и златни, но рядко ги слагам...
Преди много ми харесваше да нося много гривни, гердани и т.н...като Фийби от "Приятели"...но напоследък залагам на класиката...и съм свела бижутата до минимум Whistling

# 6
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
Имам и нося предимно златни бижута.Среброто не ми харесва по принцип,а тенекиени бижута не нося.

# 7
  • Мнения: 1 896
Сребърни бижута нося.
Имам и много яки попадения с няколко дрънкулки.
Златото не ми харесва.И не ми отива.

# 8
  • софия
  • Мнения: 2 140
Нося сребърни бижута.

# 9
  • Мнения: 3 830
Предпочитам златото, но имам и сребро. Имам сигурно 7-8 златни пръстена, златна гривна, разни висулки, обеци. Сребро също имам много. Тенекиени имам два чифта обеци.

Бижута нося рядко (веднъж-два пъти в седмицата). Примерно обеци + гривна или пръстени + гривна...

Грозно ми е, просташко и го смятам за проява на лош вкус, когато бижутата са твърде много. Жената ми прилича повече на коледна елха. Виждала съм с по два-три синджира, пръстени на почти всички пръсти, разни гривни, обеци... Sick

# 10
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Грозно ми е, просташко и го смятам за проява на лош вкус, когато бижутата са твърде много. Жената ми прилича повече на коледна елха. Виждала съм с по два-три синджира, пръстени на почти всички пръсти, разни гривни, обеци... Sick[/color]

много съм съгласна тука, но има жени, които успяват да направят така, че многото дрънкулки да изглеждат добре...рядко е, но се среща  Crazy

# 11
  • Мнения: 1 312
Аз мой те бижута ги сменям,зависи от настроението ми.Нося и злато и сребро и тенекенца  по отделно  Thinking

# 12
  • Мнения: 1 810
Нося злато,но в умерени количества.Страшно грозно ми е да видя жена,накичена цялата с пръстени и ланци,чак се чудя как ги търпят.Отдавна окичването с огромни количества злато не е признак на благополучие,а по-скоро на липса на вкус,според мен.

# 13
# 14

Общи условия

Активация на акаунт