Как да премахна нощното събуждане?

  • 1 964
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 42
здравейте, Hugмоята дъщеря след един месец ще навърши една годинка, но все още става през нощта.Преди да заспи си хапва достатъчно, даже и кърма, когато се събужда й давам вода.Не мога да си обясна каква е причината.Вие как го премахнахте това ставане? Дали пък не е още малка  и за това се събужда? Thinking

# 1
  • Попово
  • Мнения: 687
никак, големият ни син се будяше до 4 годишна възраст, а малкия спря още на 20-21 дни... а ги слагах да спят по едно и също време 20.30-21ч, до детето си е  Grinning

# 2
  • Мнения: 9 814
Дъщеря ми се будеше, докато стана на 2 г. и половина.
Спря от само себе си. Не съм се старала особено, бях свикнала да не си доспивам. Mr. Green

# 3
  • Мнения: 2 208
Щом сама си става през нощта - значи има причина за това (жадна, гладна...) Предполагам като й дадеш вода и след това си заспива кротко и тихо.
Нещата ще си дойдат от самосебе си. На сила хубост не става, дет се вика!
Моят син спря да се буди към 1, 10 г.

# 4
  • Мнения: 1 409
Дано някой ти даде съвет,и аз ще го използвам  Wink
Моя син също се буди всяка нощ и не вярвам,че има начин да го отуча.Просто с времето ще го израсти и този перио.За сега стискам зъби и през деня си доспивам с него,друг вариант май няма

# 5
  • Мнения: 200
никак, големият ни син се будяше до 4 годишна възраст, а малкия спря още на 20-21 дни... а ги слагах да спят по едно и също време 20.30-21ч, до детето си е  Grinning
И при нас беше същото

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Не съм го премахнала, все още се буди. Ще спре някой ден, но кога само той си знае  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 46 488
Едва ли ще можеш, тя трябва да го махне Peace

# 8
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Пожелавам ти да стане по-скоро. При нас още си го има нощното събуждане. Всяка вечер, откакто се е родил  Crazy Crazy

# 9
  • Мнения: 2 807
Мони още се буди.
Не съм се опитвала да премахвам нощното пробуждане.

# 10
  • Върху лъчите на Слънцето.
  • Мнения: 1 992
Все още се буди и причините са различни за различните етапи, през които минава. Отначало - от глад, за да суче. След това ( и все още по някога Laughing) да спи при нас, защото нощно време го кърмех легнала и направо си заспивахме ...  Blush,  в момента се събужда, за да пишка. Слагам му памперс, но през нощта също започна да иска да пишка на тоалетната. Е, малко е неприятно да ставаш по никое време... но... нали е за добро!  Hug
По принцип нощното събуждане е нормално да се случна до около 4-та годинка - това бях го чела някъде, но къде... newsm78
Търпение...  Peace

# 11
  • Pb
  • Мнения: 1 183
И аз няма да кажа, нещо по-различно, за съж. Синът ми е на година и още се буди. Просто чакам до дойде моментът, когато ще го израсте.

# 12
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
никак. радва ме, че пробужданията от на всеки час, се разредиха до едно на нощ.
като навършат две години, се кротват  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 336
Ами аз на 26 още се будя нощем  Joy. Предполагам, че е въпрос на време.  Peace

# 14
  • Мнения: 1 029
Не мисля, че можем нещо да променим, детето само трябва да се отучи, когато е готово за това. Някои деца от първите месеци спят непробудно нощно време, при други минават години... Дъщеря ми е на 2 г. и е на периоди, но в общи линии честичко си се буди. Надявам се това да отшуми скоро, че понякога не се издържа.  Confused

Общи условия

Активация на акаунт