tazovidna matka molq pomognete

  • 595
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
здравейте и от мен повода е малко странен за писането ми но ви молч за помощ.след 4 положителни теста и преглед при лекар се оказа че и аз ще ставам мама.но има проблем матката ми е тазовидна и доктора ми каза че най  вероятно ще е спонтанен аборт.при вапроса а ако махна бебето отговора беше че рискувам доста и че не е препорачително ама никак  Cry Cry.незнам какво да правя моля помогнете мили настоящи и бадещи мами имал ли е някой с такъв проблем като моя.мерси предварително #Crazy #Cussing out ще се побъркам

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 384
спокойно,мила!
каквото ти е писано,това ще стане!
понякога и лекарите правят грешки и се изцепват неподготвени! #2gunfire

я прескочи и за второ мнение при някой друг док/специалист/ непременно

 Hug Hug Hug

п.п.пиши какво се е случило след това!

# 2
  • Мнения: 7 718
Консултирай се и с друг лекар.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Е, не. Наистина ли така ти го каза директно лекаря ти?  #2gunfire И какво значи тазовидна матка, че не съм запозната?

# 4
  • Мнения: 6
ми матката ми не ила като обикновенно крушовидна а почти е разделена на две.а доктора парво с леки намеци и после ми го истарси че бебето едва ли ще е факт

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 1 708
Веси, да не би да е искал да каже доктора, че матката ти е "двурога"? Каква е тази тазовидна незнам?! Rolling Eyes Моята беше "двурога" и почти беше разделена на две, та се подложих на операция. Но аз пък изобщо не можех да забременея ... Има много жени с такива деформирани по рождение матки, които си забременяват и си износват бебетата до край, така че и аз мисля да потърсиш още едно лекарско мнение. Не си втълпявай сега глупости, все пак бременността при теб е факт, което не е малко. Успех и пиши! Hug Praynig

Общи условия

Активация на акаунт