Вила "Стрезов" на Боровец?

  • 1 675
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 878
момичета, от 5 години, когато ходим на Боровец и се разхождаме все ми се набива на очи една разкошна вила в гората...мислех, че е частна, но пък ето, последният път видях, че пише на нея 5 звезди...разтърсих се в Гугъл и им намерих сайта. тъй като не е от евтините почивки ще се радвам, ако някой може да даде отзиви за нея "отвътре" така да се каже Wink

http://www.villastresov.com/index-bg.php

# 1
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Аз съм била там, цените обаче са доста високи  Laughing

Много е приятно и обслужването, и обстановката.

Кажи ако нещо по-конкретно те интересува?

# 2
  • София
  • Мнения: 3 878
йее, не очаквах вече, че някой ще се включи с мнение. благодаря ти!  bouquet
ами интересува ме, именно защото цените са доста високи дали наистина си струва това качество, което обещават. защото на сайта звучи супер, а и като съм виждала отвън също изглежда райско местенце, но все пак обстановката вътре не знам как е, поддържано ли е, въобще струва ли си да се плати тази цена за престой там примерно петък-събота-неделя?
и за колко души има място да преспят, ако се спретне купон там?

# 3
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Ами какво да ти кажа  Thinking

Вътре е много добре направено, нямам снимки да ти покажа обаче.
Моите впечатления са от преди 2-3 години, не са особено скорошни.
Другото е че, аз бях там с платен от фирмата, в която работех престой, защото тя правеше официалния одит на вила "Стрезов". Съответно пари не съм давала, а собствениците бяха изключително любезни и учтиви  Peace

Мисля че има капацитет за около 10-15 човека общо, не повече.
Ако ги имате тия пари, ми се струва че няма да сгрешите ако почивате там.

Но си помисли наистина, защото скоро не съм била и не знам сега как стоят нещата.
Това е от мен, дано съм била полезна  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 3 878
Лу, много благодаря за инфото, ще си начешем крастата за 3 дни, решила съм го вече!
даже гледах, че след 15 септември падат с около 200 лв. цените.
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт