za momchencata i pampersite

  • 1 482
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 23
mami molq kajete 4uvali li ste podobno tvardenie 4e pampersite sparvat testisite na mom4encata?

# 1
  • Мнения: 200
Такова нещо за първи път чувам, записвам се да следя.

# 2
  • Мнения: 2 090
Ами то е ясно че спарват всичко което е отдолу под памперса(особено лятото)-и дупето също,не само тестисите при момченцата Rolling Eyes.Точно какво те притеснява незнам,за някакви последствия от това ли си чула?

# 3
  • Мнения: 9 814
Колкото запарват момченцата, толкова и момиченцата.

# 4
  • Мнения: 564
И аз скоро чух за твърдение, че памперсите са вредни за момченцата-водело до стерилитет  newsm78 Но мисля, че е слух... Peace
Сменям по-честичко и това е  Peace

# 5
  • Мнения: 46 438
Чували сме и не е вярно. Памперсите съществуват от 1961 г., както виждаш, достатъчно време, за да бъде доказано, е, още не е.

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз мисля,че това е пълна глупост

# 7
  • Мнения: 1 674
Колкото запарват момченцата, толкова и момиченцата.
а така

# 8
  • Мнения: 3 034
не е вярно, но е вярно, че честата смяна е силно препоръчителна - не само за момченцата. стоенето с мокър памперс може да доведе до възпаления и инфекции, които от своя страна може да имат и по-трайни последствия.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 185
Според мен наистина спарват, но не ми се струва проблем. Сина ми обича да стои по голо дупе и честичко го събувам!

# 10
  • Мнения: 396
Не съм чувала , а знам от дъщерята - това става когато го държиш много мокър на дупето, колкото и да е качествен! Представи си ако ти имаш такова нещо по цял ден... Сега чакам момче, живот и здарве, предполагам ,че пак ще е същото, защото е и по-топло. Събувай го честичко ако е по-голям, щото ако е малък бебока трябва да слагаш пелени и да сменяш често...кофти алтернатива!

# 11
  • Попово
  • Мнения: 687
еееееее хайде сега, поредната пускавица, ми колкото се запарват момиченцата толкова и момченцата, смяна на пампата по-често и това е

# 12
  • Мнения: 2 807
Колкото запарват момченцата, толкова и момиченцата.


Да, точно така.  Peace

# 13
  • Мнения: 9 973
 ooooh! аман от шантави приказки

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Има памперси и за възрастни.Освен да сложиш един и да разбереш сама дали спарва. Laughing Според мене да, колкото и да се рекламира обратното.

Общи условия

Активация на акаунт