Бургас и морето

  • 1 933
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 191
Гледахте ли конкурса за песен "Бургас и морето".Общо взето беше добър.Хареса ми много песента на Стефан Лалчев и на Кичка също.

# 1
  • Мнения: 2 122
май обаче нещо се случи, Кичка и Графа и Нора /подгласниците/  не излязоха да си получат наградата  newsm78
иначе песента на Стефан ми хареса, много добре я изпълни

# 2
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 431
Че те наградиха ли вече newsm78
На мен много ми хареса песента на квартет "Сезони". А колкото за песента на Графа и Нора ooooh! на моменти не можах изобщо да схвана мелодията, някаква какафония ми се получи. На Роберта - помислих си, че пее на английски, особено в началото.

# 3
  • Мнения: 342
Харесах песните на Дичо, квартет Сезони и Стефан Лалчев.

# 4
  • Мнения: 2 229
Аз не разбрах, кой спечели?

Започнах да го гледам, но след 15 минути ужасно ми доскуча и не го догледах. Confused

# 5
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 431
Стефан Лалчев Peace

# 6
  • Мнения: 2 821
Много странен конкурс, наистина. Бързо изгубих интерес.
Има ли някъде в нета песента на печелившия?

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 1 256
http://www.vbox7.com/play:84a89c14
Няма клип,но вероятно е качена преди самия конкурс,тук вървяха по високоговорители на улицата доста преди конкурса.
Песента е много приятна,не знам дали ще стане хит,но момчето си спечели честно наградата.Имаше много слаби песни-според мен.Не знам кой подведе Васил Петров,но беше ужасно кичозна песничката му.Направо срам ме хвана да го слушам.На Кичка Бодурова песента беше банална,като гръцки превод.Тя като че ли пее едно и също от години.Нора и Графа в желанието си да са оригинални се пооляха.Квартет Сезони ми харесаха.

# 8
  • Мнения: 2 577
Песента докосва. Момчето  наистина умее да въздейства с гласа си.

# 9
  • Мнения: 5 977
Гледах го от части и се радвам, че спечели Стефан Лалчев  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 1 508
На живо повече ми хареса как прозвуча  отколкото на запис .Тези съгласни толкова отчетливо ги пее, че са ми като звън на камбани. WinkПесните на участниците ги има в сайта бтв.Неговата песен я чух при награждаването.Хареса ми особено след като видях и другите песни.На Графа и Нора е хубава, но гледам по отзивите ,че са я изпълнили зле.

# 11
  • Мнения: 1 520
www.burgasimoreto.org

има ги всички песни, могат да се чуят. аз го гледах, че бях на работа тогава - и смятам, че доста го бяха поосъвременили. и сцената беше готина. просто имаше нещо по-разчупено.

някой песни бяха потрес. Като тази за мимето. Simple Smile

Последна редакция: ср, 06 авг 2008, 11:12 от SmaRt

# 12
  • гр.Добрич
  • Мнения: 92
Квартет Сезони също ми харесаха!

# 13
  • Русе
  • Мнения: 526
   Аз пък не мога да разбера какво правеше на този конкурс Кичка Бодурова?
   Изпълнението на Катето Евро ме хвърли в ужас!!!
   Стефан Лалчев е номер едно и според мен Peace

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 1 256
Кичка -спомени и насталгия,не трябваше с такава постна песен да се излага.Но върха беше Васил Петров,направо съм ужасена.

Общи условия

Активация на акаунт