Заключиха ни в Зоопарка

  • 3 238
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 505
Днес моя приятелка, бебето й, моето бебе и аз бяхме на зоопарк. Всичко беше ок, докато не решихме да излезем навън. По принцип зоологическата през лятото работи до 19.00. Ние бяхме на входа в 19.05. Заедно с още около 20 човека, между които имаше деца и бебета, естествено, стояхме и чакахме някой да ни отвори... Ама не.  Laughing
Търсих карта на Софийският зоопарк, за да ви посоча откъде е служебния вход, откъдето излязохме, ама понеже не намерих, почти срещу мечката е - ако ви се случи...да знаете.

# 1
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
 Shocked Shocked Shocked

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 2
  • Мнения: 4 916
Трябваше да се обадите на някоя телевизия да ви снима - скупчени до мечките  Whistling

# 3
  • Мнения: 505
Eххх, добра идея!  Joy Joy Joy Joy Може да пробваме утре - доброволци има ли? Аз ще ви заведа во аварийния изход!  Whistling

# 4
  • Мнения: 2 755
Ей, за малко да ти правим компания и ние.  Wink Laughing Излязохме в 18.50. Ама, като няма много народ е толкова приятно да се разхождаш там, че просто не усещаш как лети времето. Grinning

# 5
  • Мнения: 511
Много смешно ми стана Joy Joy Joy
Но вие как ли сте се чувствали незнам,а ако нямаше служебен вход,там ли щяхте да спите? #Crazy

# 6
  • Мнения: 505
Да, аз си харесах една лъвица - да я гушкам... Ами много хора не разбраха, че има служебен вход, част от останалите прескочиха оградата... Охраната, която беше на служебния, каза - ее какво сега, хората от сутринта работят, защо да не си тръгнат по-рано...   Mr. Green
Аз се чувствах като част от филм...жалко, че намерихме бързо изхода...

# 7
  • София
  • Мнения: 3 099
Добре, че не са ви заключили в някоя от сградите... Как мирише, майко! До сутринта щяхте да сте си загубили обонянието завинаги.

# 8
  • Мнения: 6 417
Ааа, нищо. Пак може да се върнете. Whistling

# 9
  • Мнения: 2 401
Трябваше да се обадите на някоя телевизия да ви снима - скупчени до мечките  Whistling

Ох, много важно.  Все пак е имало изход, нали?  ooooh!

# 10
  • Мнения: 505
Изхода го знаеше само приятелката ми, защото като ученичка е ходила на кръжок по биология в зоопарка и се сети в последствие.... Повечето хора тръгнаха към другия изход и не знам дали са прескачали или какво са правили.

# 11
  • Мнения: 4 916
Изхода го знаеше само приятелката ми, защото като ученичка е ходила на кръжок по биология в зоопарка и се сети в последствие.... Повечето хора тръгнаха към другия изход и не знам дали са прескачали или какво са правили.

Може да са вечеряли мечките значи.

# 12
  • Мнения: 934
И на мен ми се случи миналата година. Само дето бяха затворили 20 минути по-рано, явно защото валеше дъжд и нямаше хора.  ooooh!
Прескачахме вратата Laughing

# 13
  • Мнения: 2 401
Молестоса, този сладур най-вдясно в подписа ти  беше ли в четвъртък в Коколандия? Много се радвах на един подобен.. Сори за офф-а.

# 14
  • Мнения: 505
Молестоса, този сладур най-вдясно в подписа ти  беше ли в четвъртък в Коколандия? Много се радвах на един подобен.. Сори за офф-а.
newsm78 Мама ще си има проблем, ако не ми е казала  Joy Съмнявам се, той не е в София в момента.
шемет - ние можехме и да се опитаме да прескочим, ама имахме и бебешка количка....

Общи условия

Активация на акаунт