*** HPV вече се лекува!? ***

  • 5 464
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 988
Два от отговорите на д-р Мазнейкова.


Д-р Мазнейкова, и в двата отговора пишете за лечение на HPV. Може ли да ни обясните по-подробно как се извършва то?



http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=316117.msg8141502#msg8141502
Цитат
Zdraveite!Predi rajdaneto trjabva da se provede terapia,tui kato pri vaginalno rajdane e vuzmojno novorodenoto da sezarazi s HPV 6,a tozi virus se svurzva s papiloma na larinksa.Zatova ako ne e vuzmojno sanirane na vlagalishteto e dobre da se obsudi rajdane sus sectio.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=318834.msg8228027#msg8228027
Цитат
Zdraveite!Tova verojatno e rezultata ot Vashata citonamazka.Govori za HPV infekcia i e neobhodimo da se napravi serotipizirane na tozi virus,kolposkopia i da se provede letcenie i posledvashti kontrolni pregledi.

# 1
  • Мнения: 324
имайте предвид, че диагнози и лечение не могат да се поставят онлайн и като отговори на въпросите си може да очаквате насока към специалист или изследване, съвети, информация относно често срещани или актуални проблеми, но не и окончателни диагнози и предписания за лечения-

# 2
  • Мнения: 3 988
Д-р Мазнейкова, Д-р Мазнейкова, Д-р Мазнейкова,  ooooh!

за съжаление не сте уловили иронията в постинга ми. Отговарям само заради момичетата, които ще прочетат вашия, отново не свързан в въпроса ми, отговор.

HPV-инфекции не се лекуват!
Това беше изречението, което трябваше да напишете като отговор, а не да обяснявате, че онлайн диагнози не се поставят. Никой не го и прави тук! Както и да е...

Не мога да отрека, че съвета, който давате е абсолютно уместен и точен. 100% заставам зад отговора ви, ако не го отнасям към моя въпрос.

# 3
  • Мнения: 324
Уважаеми потребителю,Кубит!Явно не сте наясно,че  гинеколозите лекуват клиничните прояви на HPV инфекцията!!!А Вашата незабелязана и никому ненужна ирония само подсказва каква е ролята Ви в този форум!

# 4
  • Мнения: 3 988
Д-р Мазнейкова, вие първо ми отговорете на ето тези въпроси, пък после ми обяснявайте кое как се лекува. Смея да твърдя, че знам малко повече от вас за HPV и клиничните му прояви.
На много грешно мнение сте за ролята ми в този форум. Иронията си е спечелихте сама. Смятам знаете защо.

Вие се погрижете за вашата роля във форума, изпълнявайте си обещанията съвестно, и чак тогава гледайте в чуждата чиния.
Като започнете да отговаряте на всички потребители наред (има неотговорени теми от 4 и 5 юли), компетентно и на въпроса, и изчерпателно, тогава ще си ревидирам мнението за вас като капацитет.

Не може да ви питат едно, а вие да си правите свободни съчинения. Давам пример от стара тема, за да не вадя още некомпетентност на показ.

В темата http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=317961.0 marystl пита:
Цитат
В амбулаторния лист е записано:
влагалище - с необилен фл, ПВКУ /Това разбрах, че е частта от маточната шийка, която се вижда във влагалището/- кон гл, матка - АВФ, чувствителна, адн. - бо. Липсват убедителни данни за ТВБ/Тазово - възпалителна болест/.
Имам контактно кървене, което според мен получих вседствие на аборт, но все още никой не ми е казал със сигурност. Лекарката при която ходих каза, че причините може да са много, затова трябва да чакам резултатите от цитонамазката.
Бихте ли ми казали какво означават всички тези съкращения?!...
Предварително благодаря за отделеното време!
Поздрави!

Д-р Мазнейкова отговаря:
Цитат
Здравейте!Това е вашият гинекологичен статус.

Д-р Мазнейкова, смятате ли, че сте отговорили точно и компетентно на marystl??? ooooh!


П.П. Никът ми на кирилица е кюбит.  bowuu

Последна редакция: пн, 04 авг 2008, 04:00 от cubbit

Общи условия

Активация на акаунт