Въпрос за VS

  • 484
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 108
Момичета, съжалявам ако предъвквам вече изписани неща, но потърсих в архива нещо по въпроса и нищо не намерих. Затова си позволявам да отворя нова тема с въпрос към тези които са си поръчвали от сайта на VS.
Преди повече от месец си поръчах една рокля ако трябва да съм по -точна на 26.06 и ми отговориха, че доставката ще бъде направена на 26.07. Не съм отбелязвала експресната им поръчка, а тази която е по пощата. Паричния трансфер от картата мина преди около две-три седмици, а до момента няма и помен от пратката. Вчера ходих до пощата да питам, но и там нямат никаква информация. Моля Ви да ме осветлите това забавяне нормално ли е и как точно бих могла да си получа поръчката, защото за първи път поръчвам оттам и ми е малко неясна схемата. А и честно казано малко ме притеснява факта, че парите са минали, а пратката я няма, защото бях останала с впечатление, че парите се дърпат от картата при вече доставена пратка. Изпратих писмо с въпрос и на дадения имейл адрес на VS, но исках да попитам и вас. Благодаря Ви предварително за отговорите!

# 1
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Има тема за ВС в "На пазар"...да знаеш принципно казвам  Peace
По въпроса...не ми се е случвало такова забавяне...щом си им писала е добре...според мен ще ти пратят отново роклята щом не си я получила...не се притеснявай коректни са  Simple Smile

# 2
  • Варна
  • Мнения: 3 415
А ето я и темичката  Crazy

# 3
  • София
  • Мнения: 108
Ау, бях сигурна, че съм я виждала тази тема някъде, но незнайно защо съм решила, че е в този раздел. Embarassed Ами в такъв случай моля някой от администраторите да затвори темата, ще се прахвърля в другата да разгледам. Jorjeta, много ти благодаря за бързия отговор! newsm10

Общи условия

Активация на акаунт