Регулон

  • 944
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте на всички.Моля ви дайте съвет.
От днес започнах да пия Регулон-против.искам да си забавя цикъла защото от 15.08.08г. отивам на море.Правилно ли постъпвам???
Дали ще ми помогнат или ще ми навредят????

# 1
  • Мнения: 1 334
Да пиеш лекарства без лекарско предписание е недопустимо Naughty

# 2
  • Видин
  • Мнения: 4 921
 ooooh!
изумявам се с всеки ден все повече и повече.Способни сте да си съсипете здравето, само и само да не сте в цикъл на морето
А и не мисля,че тук е най-подходящо да се пуска тази тема.Какво общо има с Искам бебе??? Shocked

# 3
  • Близо до София
  • Мнения: 896
 #Crazy #Crazy #Crazy

този народ се побърка...

момичетата са го казали преди мен:
- не бива да се пият лекарства без лекарско предписание, това са хормонални препарати, по-важно е да не си с М на море или здравето ти е по-важно;
- темата ти не за тук.....

аз бих казала, че не постъпваш правилно /такъв ти е въпроса/. съществуват тампони, освен това ако пиеш Витамин С по 3-4 таблетки на ден, той може да намали кървенето /ако е обилно/ - при мен поне действа.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 884
Първо,както всички момичета отбелязаха,темата ти не е за тук!Освен това може да си навредиш със тия глупости ,поне според мен:roll:Задължително се допитай до лекар!

# 5
  • Мнения: 13 667
Здравейте на всички.Моля ви дайте съвет.
От днес започнах да пия Регулон-против.искам да си забавя цикъла защото от 15.08.08г. отивам на море.Правилно ли постъпвам???
Дали ще ми помогнат или ще ми навредят????
Здравей
Наскоро започнах да го пия но по други причини. Четох и упътването много внимателно, мисля че си закъсняла с началото на приема. Първо се започва от първия ден на мензиса, максимум до 3-я, което ако при теб е така значи на 15.08 няма как да кървиш. Много от момичетата ( имаше наскоро пусната тема) се оплакват че първият месец кървят без спиране, което гинеколозите им смятат за нормално, едва след като се нормализират нещата и организма свикне с него може да се пие без прекъсване от 7 дена, което ще доведе до липса на цикъл.
Дали бях достатъчно ясна в това което написах?
Поздрави

Общи условия

Активация на акаунт