Сексът и математиката - има ли решение това уравнение? (петъчна)

  • 5 089
  • 95
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 212
Ако трябва да опишете какво е за вас сексът като математика - просто уравнение с 1 неизвестно, което се намира веднага щом погледнете уравнението или сложна система, където броят на неизвестните е повече от броя на уравненията...
Предпочитате локалните екстремуми, които се достигат бързо и лесно след геометрична прогресия или предпочитате да търсите екстремуми от минус до плюс безкрайност.

Предпочитате вариантите, в които знаете предварително, че всяко Х е решение или предпочитате не толкова популярни алгоритми с риск да установите накрая, че няма решение  Mr. Green

Та така, доколко сте практични и традиционалисти или напротив - иноватори и експриментатори в секса и в математиката, какви са страничните похвати при намирането на нови решения и намирането на нови екстремуми извън познатата област от допустими стойности...

Вие сте  bowuu


Редакция:

За да не ми остане темата с посетител прост едночлен, ще го кажа по-просто, доколко сте експериментатори и иноватори в секса и търсите нови усещания, нови похвати, използвате нови и допълнителни аксесоари или предпочитате утъпкани пътища, по които бързо и лесно достигате максимуми.

Споделете нещо от опита си, за да може и другите да намажем нещо, да не си останем само с математическите метафори.

Последна редакция: пт, 01 авг 2008, 14:54 от ester

# 1
  • Мнения: 516
Нищо не разбрах!  Crossing Arms

# 2
  • Мнения: 3 447
... хуманитарни личности  Grinning

# 3
  • Мнения: 2 212
Доне, доколкото ми е известно от форума, веднъж бракуван се бракуваш и за хуманитарните науки, щещ не щещ...

Флор, моля Ви, бъдете снизходителна, в предпоследния абзац, първият ред мисля, че е разбираем  Embarassed

# 4
  • Мнения: 742
Сега да отказвам секса ли, като не обичам математиката.

Надявам се че екстремум няма нищо общо с .. така де.

# 5
  • Мнения: 516
Доне, доколкото ми е известно от форума, веднъж бракуван се бракуваш и за хуманитарните науки, щещ не щещ...


Пак нищо не рабрах!  Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 183
Ако знаех, че така се влиза, сега и аз щях да знам френски.

# 7
  • Мнения: 2 212
Добре  Crossing Arms

За да не ми остане темата с посетител прост едночлен, ще го кажа по-просто, доколко сте експериментатори и иноватори в секса и търсите нови усещания, нови похвати, използвате нови и допълнителни аксесоари или предпочитате утъпкани пътища, по които бързо и лесно достигате максимуми.

Споделете нещо от опита си, за да може и другите да намажем нещо, да не си останем само с математическите метафори  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 3 405
Este, нали темата щеше да е разбираема за повече от 5 човека  Mr. Green

П.П. Пояснението го допиши в първия пост с големи, дебели букви, плс Simple Smile

# 9
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Само нецензурни неща ми идват на акъла, за това ще замълча дискретно

един, една, размери тук и там ... кое се уголемява, кое се разширява ... /за зениците имах предвид/ ...

тя+той= на то

Това стана като любовно обяснение на някоя стена  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 17 407
Нищо не разбрах и аз. Ама да не съм обичала повече геометрията, кой ми е виновен! Grinning
Добре, де- просто уравнение е. Простотата няма нищо общо с експериментирането, решение винаги има Wink

# 11
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 171
Пътят за достигане до решението е по-интересен.

# 12
  • Мнения: 3 521
Обичам Дескрептивната геометрия. Не си падам по аналитичната.



*Дескриптивната геометрия е дял от геометрията, който изучава техники и начини на изобразяване и пълно определяне на триизмерни (обемни, пространствени) геометрични фигури върху краен брой равнини. За разлика от аналитичната геометрия, която постига същите резултати чрез функции и изчисления, дескриптивната геометрия си служи с геометрични преобразувания, за които е достатъчно да се използват единствено линия и пергел.

# 13
  • Мнения: 3 447
Ео, що не направиш темата "Разкажете за секса на професионалния си жаргон", ще я разберат повече хора  Laughing

# 14
  • Мнения: 2 212
Абе това са някакви метафори просто, не е нужно да отговаряте с такива...говорте за секс, математиката е за цвят  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт