Интегрирани щори-мнения, цени, предимства и недостатъци?

  • 1 957
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 081
Здравейте!

Преди месец гледах по НОВА ТВ в Мисия Моят Дом, че има вече вградени външни ролетни щори в дограмата. На Геалан рекламираха, но на сайта им няма още нищо. Знаете ли какви са цените? Други фирми предлагат ли? И въобще струва ли си да се монтират вградени такива? Аз искам ПВЦ дограма с алуминиеви щори, защото са по-здрави. Но не знам има ли външни ролетни щори, които се управляват от вътре? И като се дупчи дограмата, за да се монтират, не се ли нарушава изолацията на дограмата? Много са ми чуденките, а времето за решение-съвсем малко. Ще бъда благодарна на всички, които споделят мнения и информация!

# 1
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 435
АЗ също го гледах това предаване.
Минаото лято си поръчахме тяхна дограма, но в офиса не ни предложиха такива. След като вече беше монтирана дограмата, видяхме, че в Централния им офис  ги предлагат, но беше късно вече....
Иначе конкретно за питането ти, нищо не мога да кажа...

# 2
  • Мнения: 4 300
Всички външни щори се управляват отвътре, някои механично, други автоматично, т.е. или дърпаш въженце или натискаш копче. Разликата в цената е солидна.
КАто се дупчи дограмата не се нарушава нищо.
За обикновенни външни щори говоря, не за интегрирани, но предполагам че няма да има разлика.

# 3
  • Мнения: 198
Само аз ли никога не съм чувала за подобен вид щори Thinking Я разкажете малко повече за тях. Ако може и снимчици  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт