Въпрос за гинекологичната течност на Lactacyd femina

  • 10 909
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 106
Здравейте! Моля ви, ако някоя от вас е ползвала гинекологичната течност да ми каже как точно. По колко пъти на ден, какво количество и т.н.
Благодаря!

# 1
  • София
  • Мнения: 6 971
Използвам стандартният им интимен гел, но четох в листовката още миналата година, че гин.течност се използва по предписание от лекар в зависимост от проблема. В самото упътване не са ли дали някакви насоки за количеството и честотата, в зависимост от това, за което се прилага?

# 2
  • Мнения: 106
Там е работата, че нищо не пише. Само, че е за външно приложение 1:2. Но колко пъти не пише. А също и че може да се правят промивки, но това е по предписание. На мен нищо не ми каза доктора и май ще трябва пак да се разхождам, за да го питам.
Намалено ми е количеството на лактобацили и имам течение - това ми е проблема. Но понеже тази течност не се използва за ежедневна употреба исках да питам как другите я използват докато им мине.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 85
Здравей,nininka!
Вчера гинеколожката ми я  изписа точно за промивки.На рецептата пише: 400 мл. вода+4 суп.л.от течността.Аз знам от нея,че промивки се правят вечер преди лягане.Определено имам облекчение за моят проблем дори от една процедура.Успех!

# 4
  • София
  • Мнения: 577
Моят гинеколог е категорично против всякакви вагинални промивки. Когато имах подобен проблем ми предписа глобули Вагисан. След втората оплакванията ми изчезнаха.

# 5
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
На мен доктора ми каза да правя промивки  с Лактацид на 10 дни .

# 6
  • Мнения: 106
Ох, момичета, съвсем се обърках  Rolling Eyes Досега не съм си правила промивки с нищо. Засега пробвам външно да видим дали ще има ефект. Само че не знам дали го правя както трябва. Слагам малко от течността в ръка и разреждам с вода, след това се мия  Thinking . Това го правя сутрин и вечер.

Rony - Промивките колко време ти е казала да ги правиш всяка вечер? Пиши има ли ефект и кога трябва да ги спреш?
Уки - Защо на 10 дни?

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 384
Здравейте! Моля ви, ако някоя от вас е ползвала гинекологичната течност да ми каже как точно. По колко пъти на ден, какво количество и т.н.
Благодаря!

оставете тия промивки-може да си навлечете повече неприятности! Peace
промивки променят киселинноста на влагалището и ...още проблеми!
nininka,направиха ли ти микробиология преди това?
има едни глобули LACTOFEM точно с лактобацили!попитай док за тях и ...

# 8
  • Мнения: 106

nininka,направиха ли ти микробиология преди това?
има едни глобули LACTOFEM точно с лактобацили!попитай док за тях и ...


Да, аз исках да ми направят, защото преди това ме лекуваха 2 пъти с Клион Д и Гиналгин  ooooh!
Намалено количество лактобацили се оказа. Нищо друго. Реших да не правя промивки за момента. Ако не мине, ще питам за глобули.

Исках да питам на някоя жена дали й е помогнала тази гинекологична течност, за колко време и как?

# 9
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Моята лекарка ми го беше предписала за вътрешни промивки 2 пъти седмично.
Р-ра го приготвах 1:12, така пишише на листовката.Взимах си една мерителна чашка от 20мл от течността и прибавях 12 чашки вода.Добре ми действаше Peace

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 85
Здравей,nininka!На преглед бях на 31.07,взеха  ми проба за микробиология и днес изследването е готово.Предполагам,че лечението ще е с някакви глобули.Всъщност гинекологичната течност беше само докато излязат резултатите от микробиологията.

# 11
  • Мнения: 7 201
Моята лекарка ми го беше предписала за вътрешни промивки 2 пъти седмично.
Peace И на мен,в съотношение 1:15.
Много съм доволна,от както го използвам съм нямала оплаквания. Grinning Grinning

# 12
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192

Ами , каза профилактично. 
Но ми го изписа след приключване на лечение на гъбички.

Общи условия

Активация на акаунт