Отговори
  • Мнения: 30
Моя бебчо вече стана на 4 месеца и преди няколко дена разбрах, че трябва да отидем да видят тазобедрените му стави. Прочетох, че това изследване се прави още първия месец, но моята педиатър нищо не ми каза.
Можете ли да ми предложите къде да отида в София.
Разбрах, че в клиниката на д-р Мазнейкова правят това изследване. Някой ходил ли е при д-р Кехайов?
Дали не е много късно вече.

# 1
  • Мнения: 32
Moже да отидеш при ортопед и с направление. Според мен не е късно, ако има нещо ще ти дадат да носите профилактични гащи.Така че спокойно, но отиди колкото се може по рано.

# 2
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 475
В Горна баня, института по ортопедия и травматология - зад него има една клиника Ортомед.
Там са добри.
Не се подлъгвай по масовата заблуда относно Драганов (щото сега ще изброят и него), защото познавам няколко случая, в които неговата некомпетентност е забавила лечението.

# 3
  • София
  • Мнения: 461
Здравей!
Не е късно.И ние заведохме малката на 4м. Хубаво е този преглед да се направи до 40 ден,но не е фатално да го заведете и сега Wink.Колкото по-рано,толкова по-добре.
Аз също знам,че в Горна баня са много добри.Ние ходихме във ВМА, на частно.Струваше ни 20лв.
Успех! Peace

# 4
  • на брега на морето
  • Мнения: 110
При кой ходихте във ВМА?

# 5
  • София
  • Мнения: 461
При кой ходихте във ВМА?

При д-р Николай Драганов. Ако искаш мога да дам и тел. Rolling Eyes Ние сме доволни...отдели ни 30мин. Питахме за всичко,което ни интересуваше-бънджи,проходилки,лазене и т.н.

# 6
  • Мнения: 30
Можете ли да ми дадете някакви координати - телефони, например.

Общи условия

Активация на акаунт