Въпрос до хакерите

  • 1 639
  • 22
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 708
Как може да се "заобиколи" паролата на компютъра, която някой юзър си е сложил (на профила на Windows-a)? Чух термина "байпасване"  newsm78
Някой да знае нещо по въпроса?

# 1
  • Мнения: 5 370
Наскоро се мъчих да правя нещо подобно, при мене идеше реч за парола, която "отказа".
През F8 влизаш в Сейф Моуд, но това трябва да е станало преди да се зареди Уиндъус.
Обаче ако се касае за админски акаунт, тоест, ако той е админът на компа, май този начин няма да проработи.

# 2
  • София
  • Мнения: 708
И като вляза там какво следва?

# 3
  • Мнения: 247
Логни се като администратор.

# 4
  • Мнения: 212
Логни се като администратор.

Това е начина. Влизаш като администратор и променяш каквито си искаш пароли на който искаш

# 5
  • София
  • Мнения: 708
Малко по-конкретно? Откъде се сменят пароли и т.н.?

# 6
  • Мнения: 13
Логни се като администратор.

Това е начина. Влизаш като администратор и променяш каквито си искаш пароли на който искаш
Я кажи как точно става, че на мен нещо не ми е ясно. Идвам у вас, пиша "администратор" някъде и вече няма невъзможни неща?

# 7
  • Мнения: 25 589
Винаги съм била против малки деца да четат тук, но сега искрено се надявам куп любопитни детски очички да четат темата и да си водят прилежно бележки!  Laughing
Ще им слагате пароли, а?  #2gunfire

# 8
  • Мнения: 212
Я кажи как точно става, че на мен нещо не ми е ясно. Идвам у вас, пиша "администратор" някъде и вече няма невъзможни неща?

Абе у нас малко трудно ще си "администратор". Ако можеш да се разбереш с жената за администраторския пост в къщи - подарявам ти го.

Ето как да влезем като администратор в Уиндоус ХР

Цитат
How to login as Administrator in Windows XP?

The built-in Administrator account is hidden from Welcome Screen when a user account with Administrator privileges exists and enabled. In Windows XP Home Edition, you can login as built-in Administrator in Safe Mode only. For XP Professional, press CTRL + ALT + DEL twice at the Welcome Screen and input your Administrator password in the classic logon window that appears.
Просто и ясно...

Винаги съм била против малки деца да четат тук, но сега искрено се надявам куп любопитни детски очички да четат темата и да си водят прилежно бележки!  Laughing
Ще им слагате пароли, а?  #2gunfire

Како, нека четат, нека знаят децата. Simple Smile И да се опитат да влязат като администратори нали на админ-ския акаутн има винаги парола. Друг е въпросът ако някой е достатъчно наивен и си остави админ-ския акаунт без парола.

# 9
  • Мнения: 25 589

Како, нека четат, нека знаят децата. Simple Smile

 

И аз туй викам, де.  Laughing

# 10
  • Мнения: 5 370
Е те това е. Значи, бая съм научила през изтеклата една година в старата работа. По цял ден да разцъкваш подобни въпроси си имало позитивите.
Само дето при нас хакерски въпроси нямаше, там, само ако се опиташ даже да се докопаш до компютърчето на другартчето, пък било и с най-добри намерения-те перкат яко през пръстенцата. Mr. Green

# 11
  • Мнения: 4 447
Аз искам да знам, защо ти е да я заобикаляш.
 Whistling Twisted Evil

# 12
  • Мнения: 2 229
Нищо не разбрах от тая тема. Shocked
Добре че на моя комп има само 1 акаунт, който няма парола. Mr. Green

# 13
  • Мнения: 5 370
Нищо не разбрах от тая тема. Shocked
Добре че на моя комп има само 1 акаунт, който няма парола. Mr. Green
Принципно на нашия комп има няколко акаунта-един админски-на мъжа ми-и още 2.
Другите акаунти-тоест, юзърите зад тях-нямат право май да правят някои промени, каквито права има Админът. Админът може да си сложи паролка, и ако искаш да влезеш през неговия акаунт-трябва някакси да я заобиколиш.

# 14
  • Мнения: 212
Нищо не разбрах от тая тема. Shocked
Добре че на моя комп има само 1 акаунт, който няма парола. Mr. Green

Чиста работа. Това са ми любимите Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт