Как беше при вашите бебчета?

  • 2 098
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 512
Може да ви се стори смешно,но мене ме притеснява факта ,че дъщеричката ми все още не гука.Тя издава някакви звуци,но не и да гука.При вас как беше?Трябва ли да се притеснявам или се панирам излишно?

# 1
  • Мнения: 1 763
Моят син така и не започна да гука. Рано започна да издава някакво звуци, но по-скоро бръмчеше. Много рано започна и да се смее с глас, но буквичката Г така и не се научи да я казва.

# 2
  • Мнения: 46 488
Въобще не си спомням да е гукала  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 1 586
Щом издава звуци не мисля,че има проблем,Хриси също започна да гука по-късно и първо издаваше други звуци. Peace

# 4
  • Мнения: 1 367
Не мисля,че имаш повод да се тревожиш.Щом си бърбори на нейния си бебешки език,значи проблем няма.Не всички бебета гукат.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 524
Моята гукаше много сладко.
Важното е да издава звуци, не се притеснявай.

# 6
  • Мнения: 227
Дъщеря ми не гукаше изобщо.
Дребния загука горе-долу на възрастта на дъщеричката ти!

# 7
Няма страшно, при всички деца е различно, например при голямата ми дъщеричка нямаше гукане и пеене, а малката и гука и пее,и бръмчи с устни newsm62. Така че няма място за притеснение newsm10

# 8
  • Мнения: 3 312
не се панираи излишно  Hug

# 9
  • Мнения: 4 335
Има деца,който изобщо не гукат PeaceСиньт ми запо4на да гука на 2 месеца,сега сме на гииии Party

# 10
  • Мнения: 991
А какви звуци издава? Доколкото знам, не е нужно да казва точно "гу-гу", за да се каже, че гука Simple Smile Дъщеря ми просто издава различни основно гласни звуци Аааа Ееее Уаааа. Така седи и си пее. Напоследък започна и да крещи, което много ме дразни и уморява, но какво да правя... Sad Тя е на етапи - като си хареса да прави нещо го прави нон стоп. Най-смешно беше, когато се научи да си върти главата на около месец и половина. Въртеше се като шугава непрекъснато  Laughing

# 11
  • Мнения: 4 292
Синът ми гукаше, но други познати бебета не го правеха. Съвсем нормални деца израстнаха, повярвай ми.  Grinning

# 12
  • Мнения: 1 554
Около 2рия месец по4на Peace не се притеснявай,има деца които не гукат Hug

# 13
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
и аз се притеснявах като теб.
започна накъде към третия месец. и изобщо не е задължително.

# 14
  • Мнения: 4 784
Не е задължително да гука, а и казваш, че издава други звуци. Според мен няма място за притеснение.

Общи условия

Активация на акаунт