Cheaters или Хванати в изневяра

  • 8 426
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 885




Гледате ли американското предаване?
Много е клюкарско  Rolling Eyes

Е, вече ще има и българско

http://netinfo.bg/?tid=40&oid=1221392

 Laughing Laughing Laughing


Ето и малко кадри от американското предаване, което в момента се излъчва и по една от нашите телевизии

http://www.youtube.com/watch?v=Obb61Izi2Uc
http://www.cheaters.com/

# 1
  • Мнения: 1 243
Аз го гледам чат-пат като го хвана. Засичала съм го още преди по Експлорер, а сега го дават по GTV мисля. Забавно е за гледане, въпреки неприятните случки  Crazy

# 2
  • Мнения: 1 885
А представяш ли си какво ще бъде в БГ?

Едва ли не всеки може да бъде хванат в изневяра. Скоро щели да започват да снимат, така че се оглеждайте Simple Smile

# 3
  • Мнения: 6 417
И водещ ще е кой? Симо Тъпото!  Tired

# 4
  • Мнения: 726
И водещ ще е кой? Симо Тъпото!  Tired
Извинявай, ама не разбрах кого имаш впредвид. Иначе и аз харесвам американския вариант. Интересно ми е дали тук ще се изроди. Имайки предвид мащабите на България, със сигурност всеки ще има поне един познат хванат  Laughing

# 5
  • Мнения: 1 941
Предаването верно е клюкарско, но мен лично ме депресира. Интересно защо точно в Диема, кво е това разместване на пазара  ooooh!

# 6
  • Мнения: 12 662
Имам чувството, че бъркам в кофа с помия. И ми е чудно какви са тези хора, които излагат тази част от живота си пред цял свят. Ама хора разни.

# 7
  • Мнения: 32
Много ми е тъпо това предаване  Tired, а и според мен хората, които участват нещо не са у ред  #Crazy

# 8
  • Мнения: 1 885
Предаването е нещо в стил ... Нещата, които никой не иска да си признае, но всеки прави. Е, понякога и го хващат  Laughing
На мен ми е смешно, приемам го от забавната страна като се случи да го засека.

Тук обаче наистина ще е страшно   Laughing

# 9
  • Мнения: 71
Предпочитам в това да ме хванат, отколкото в "море от лубофффффф" Mr. Green

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Предпочитам в това да ме хванат, отколкото в "море от лубофффффф" Mr. Green

хахаха да,верно по-добре  Joy Joy

# 11
  • Мнения: 1 885
Предпочитам в това да ме хванат, отколкото в "море от лубофффффф" Mr. Green

Ти внимавай какво си пожелаваш, че...  Joy

# 12
  • Мнения: 71
Предпочитам в това да ме хванат, отколкото в "море от лубофффффф" Mr. Green

Ти внимавай какво си пожелаваш, че...  Joy

 Whistling  kiss smile3509

Кой, аз?!?!?!?  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 1 885
Веднъж попаднах на един епизод дето на някъв жена му я свариха насред оргия с някъв чичко и още 20 човека. Най-странното е, че имаше и една овца  Mr. Green посред хола.
Ако заснемат подобно нещо в БГ, казвам ви, че ще ги гледам всеки път.  Mr. Green
Дано не са нагласени историите де   Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 544
и аз съм го гледала, но по Zone Reality, ако не се лъжа. Интересно, че веднъж не попаднах на случай, в който съмненията на поръчителя са неоснователни. Или просто не дават такива случаи. А трябва, нали показват реалността, а е пълно с ревниви параноици (и мъже, и жени).

Общи условия

Активация на акаунт