Притеснена самммм

  • 911
  • 4
  •   1
Отговори
здравейте  Rolling Eyes аз сам на 17 год и днеска за пръв път бях на гинеколог и се оказа 4е имам рани4ка,гинеколожката каза 4е е при4инена от инфекция или е вродена и 4е няма за какво да се притеснявам,взе ми цитонамазка и ми изписа някакви глобулки. според вас  трябва ли да се притеснявам? и тази рани4ка как 6те се оправи? 6те се обгаря ли или какво? Моля ви пи6ете не6то,според вас?  Cry

# 1
  • София
  • Мнения: 2 958
Раничката ще ти я изгорят едва когато си родила. Аз си носих такава раничка повече от 5 години. Ходи поне 2 пъти в годината на цитонамазка. Не се притеснявай. Ако цитонамазката е с добри резултати няма страшно. При мен проблема беше, че от нелекувано бяло течение, което пък си носих от 14 годишна /бях девствена тогава и майка ми не намери за нужно да ме заведе на гинеколог/ ми се е появила тази раничка. До колкото знам има лекари, които обгарят раничка на шийката и без да са раждали жените. Изчакай си резултатите от излседванията и ги обсъди с гинеколога си. Успех!

# 2
благодаря ти от сарце за успокоението  Simple Smile ужасно се бях претеснила. И сега трябва да 4акам цитонамзката  Praynig

# 3
  • Мнения: 1 428
Няма значение дали си раждала.На мен ми горха раничката преди да забременея и не съм имала проблеми.

# 4

Общи условия

Активация на акаунт