Има ли мами в Югоизточна Азия?

  • 2 087
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 160
Интересува ме дали има мами в следните страни: Виетнам, Тайланд, Сингапур, Бирма, Индия, и т н... ще ми е много приятно да обменим опит.

Последна редакция: ср, 26 ное 2008, 09:30 от Дивиана

# 1
  • Мнения: 8
Оставам малко встрани от твоя списък държави поместонахождение newsm78 но ще се включа с каквото мога.А ти къде се намираш и как си се озовала там.Пиши ми на лични ако желаеш или имаш въпроси.
 Hug

# 2
  • Мнения: 1
Здравейте,

и 'моята' страна не е спомената, но е в ЮИ Азия - Пакистан.

с удоволствие ще обсъдя с вас мусоните.

Мама Monsoon Rain

# 3
  • Мнения: 138
Здравей, аз съм в Джакарта. От поста ти не разбрах къде точно се намираш, но се радвам, че по тези земи има и български мами. Ще се радвам да се включа в отбора.  Peace

# 4
  • Мнения: 884
Има ли мами от   Хонг Конг или Сингапур ? Ще се радвам ,ако споделят опит и  впечатления!  Hug

# 5
  • Мнения: 820
А мами, които не са там, в момента приемат ли се? Нашия тати е от Индия.

# 6
  • Мнения: 352
Момичета, напишете нещо за тези така екзотични страни.  Hug Толкова са привлекателни и непознати за повечето от нас. За мен ще бъде огрномно удоволствие да науча нещо повече за живота по вашите ширини!   bouquet

# 7
  • Мнения: 160
Радвам се, че темата се е раздвижила, аз отдавна не бях проверявала... ами ние сме във Виетнам, така че всички мами дето са писали тук са ни съседни. Ами климата е вечнолято, а хората са доста трудължубиви, много по-бедно от бг но никoй не е седнал да сеоплаква. Семейните ценности са по-здрави, децата учат много... какво още да напиша. За Сингапур.. ами ако си в Сингапур ела ни на гости... има веч един куп евтини билети и ние често ходим, макар че на Сингапур какво да му гледаш толкова.

# 8
  • Мнения: 4 390
С оглед по-бързото зареждане на страниците, броят на постингите, които се показват на една страница е намален (с 5 бр).
За да се запази броят на постингите в една тема, то темите вече ще се заключват на 20 стр., а не на 15 стр. както досега.

# 9
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
Запис  тази тема е много интересна.Дайте снимки от тези екзотични страни      bouquet

# 10
  • Мнения: 1 531
подбутвам темата, защото наистина ми се иска да знам повече от мамите в индия и китай.

# 11
  • Мнения: 157
А има ли мами в Япония?

Общи условия

Активация на акаунт