Детски песнички - МР3

  • 1 986
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 514
момичета, има ли някоя от вас детски песнички във формат МР3? Моля ви, ако имате да ми изпратите. Адреса ми е iva_milenkova@abv.bg, iva_bp@yahoo.com.
Благодаря ви предварително...!

# 1
  • Мнения: 687
От тук можеш да си свалиш доста песнички Simple Smile

# 2
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
А знае ли някой текста на песничката "Гъбка червенушка мъничка пъструшка........" и нататък не я знам! В яслата я пеят на Дени и тя много я харесва ама аз не я знам а и в сайтовете в които проверих я нямаше!

Ето още един сайт с детски песнички, ама и там я няма тази която търся!
http://www.dechica.com/

# 3
  • Мнения: 218
От тук можеш да си свалиш доста песнички Simple Smile

Аз все още не мога нищо да сваля от тази страница - не може да се свърже със сървер-а нито в БГ нито в Канада...

Някой да знае от каде мога да сваля "чело коте книжки"?

# 4
  • Мнения: 2 142
seaflower, ако искаш прати ми списък на песничките, които искаш, и ще ти ги пратя по е-mail. Ако искаш ми прати е-mail на лични.

# 5
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
seaflower  дай ми мейл на лични и ще ти я пратя. На мен ми я прети една мам от форума

# 6
  • Мнения: 218
Michel and dezyg, пробвах да ви пратя и на двете ЛС но не съм сигурна дали ще пристигнат. Пише че ги праща, но ги нямя в "Изпратени".

# 7
  • Мнения: 218
Нещо не мога да пращам ЛС. Направих си един временнен е-мейл: seaflower_baby@hotmail.com

бихте ли ми пратили песничката там? Мерси много!

# 8
Zdravejte az imam dosta detcki pesni4ki i moga da vi izpratq no nemoga da namerq pate6kiq mar6 - pate znae da 4ete ..... s zatvoreni o4i pa pa pa... (pateto qki) i vulkut i sedemte kozleta - auu ot glad umiram, auu zaklu4en dom namiram s hitrost i vzlom 6e vlqza az... Samo tova se se6am a mnogo iskam da gi namerq dori i samo kato tekst   Sad

# 9
  • Мнения: 218
Не съм сигурна кой точно ми е пратил песничките, но МНОГО МНОГО благодаря!!

Мъжът ми учи български и вече може да пее първият куплет JoyJoy

# 10
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
И аз ти пратих. Ако ти трябва нещо друго пиши на лични когато можеш.

# 11
Имах "Детство мое" и "Сънчо" вкъщи. Довечера ако не забравя ще ги потърся

Общи условия

Активация на акаунт