Търся лекарството "антикол"

  • 19 436
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 63
Мъжът ми е алкохолик и търся  - таблетки  "антикол ". Разбрах че това лекарство е спряно от производство преди 10 години..Някой знае ли някакъв начин по които мага да си набавя  това лекарство .Има ли  заместител на това лекарство.  Навсъкъде в аптеките които проверих,отговора беше -  няма такова лекарство . 

# 1
  • София
  • Мнения: 1 508
Взимаш едно умряло врабче, слагаш го в кана с хубава ракия, и я даваш на мъжа си да я изпие.

# 2
  • София
  • Мнения: 71
Щом ти казват, че няма, значи няма.  Щом производството му е спряно преди десет години, няма как да го намериш. Пък и за да е спряно, значи е имало причина. Лекарства се назначават от лекар, така че попитайте такъв какво може да се използва в случая. Със сигурност има някакво лекарство, не може да няма. Алкохолици бол. Като го няма това "Антикол", има друго.

# 3
  • София
  • Мнения: 344
Антикол беше продукт на POLFA, но наистина вече не се произвежда. Мисля, че няма заместител с подобен принцип на действие (опасен е). Правят се експерименти с други лекарства, често се изписват антидепресанти, но от волята няма по-силно лекарство. Ако човека осъзнава проблема и иска да се справи ще го направи и без лекарства.
Между другото и за антикола трябва силна воля от приемащия го и много пазене.

Последна редакция: ср, 30 юли 2008, 17:13 от eddy6

# 4
Щом ти казват, че няма, значи няма.  Щом производството му е спряно преди десет години, няма как да го намериш. Пък и за да е спряно, значи е имало причина. Лекарства се назначават от лекар, така че попитайте такъв какво може да се използва в случая. Със сигурност има някакво лекарство, не може да няма. Алкохолици бол. Като го няма това "Антикол", има друго.

 newsm10 newsm10 newsm10 Така тъкмо ще развалиш магията.
С един куршум 2 заека.

# 5
  • Мнения: 63
Благодаря на всички ,които ми писаха.

# 6
  • Мнения: 114
Ако имаш познати в Турция можеш да поръчаш от там.ANTABUS Е ТЯХНОТО лЕКАрСТВО ЗА лЕчЕНИЕ НА АлКОХОлИЗЪм.Извинете за шрифта.Основната съставка на това лекарство е Disulfiram.Успех!!!

Последна редакция: чт, 31 юли 2008, 09:57 от NIL

# 7
  • Под липата
  • Мнения: 620
http://more.info.bg/article.asp?articleID=571818&topicID=178&issueID=1673

 Препаратите са скъпи и е необходима лекарска консултация. Статията е стара, но лекарството е на българският пазар. Мисля, че подтиска желанието да се пие алкохол. Изписва се и за овладяване на наркотична зависимост. Става въпрос за втория от двата изброени препарата. Консултирайте се с лекар. Нямам време да изровя по-подробна информация.

Последна редакция: ср, 30 юли 2008, 22:41 от Ракиша

# 8
  • Под липата
  • Мнения: 620
Всъщност, ето информация:
http://www.fromvoulevs.com/revia.html

# 9
  • София
  • Мнения: 344
http://more.info.bg/article.asp?articleID=571818&topicID=178&issueID=1673

 Препаратите са скъпи и е необходима лекарска консултация. Статията е стара, но лекарството е на българският пазар. Мисля, че подтиска желанието да се пие алкохол. Изписва се и за овладяване на наркотична зависимост. Става въпрос за втория от двата изброени препарата. Консултирайте се с лекар. Нямам време да изровя по-подробна информация.
По-скоро блокира рецепторите, които дават приятното усещане от алкохола /дрогата. При мой познат не проработи.
Цената е височка (макар, че това не е най-важното понякога)-  преди около две години беше към 150 лв., трябва да се ползва поне 6 месеца.

# 10
  • София
  • Мнения: 344
Ако имаш познати в Турция можеш да поръчаш от там.ANTABUS Е ТЯХНОТО лЕКАрСТВО ЗА лЕчЕНИЕ НА АлКОХОлИЗЪм.Извинете за шрифта.Основната съставка на това лекарство е Disulfiram.Успех!!!
Е това е полезна информация.
Таблетки за пиене ли са или за инплантиране?

# 11
Не се внася, а и не се происвежда заради смъртните случаи, предизвикани от него. Инфаркти и други по леки сърдечни проблеми. Само в Полша все още го произвеждат в Гданск. Но проблема е че алкохолиците доброволно няма да го приемат. Подтиска алкохолдехидрогеназата, която разгражда  алкохола( произв от черния дроб и мускулите) . Имплантиращите лекарства под кожата също не се произвеждат. Антикол е и антабус, антиетанол, антикол, дифурам, етилтокс, дисулфирам, есперал на различни производители. Най добре се консултирайте на Пиротска 117 в дневния център. Може да пробвате и Тибетския елексир, няма да навреди, ако не помогне.

# 12
  • Мнения: 16
а това лекарство антабус как се  използва ако някой знае ако може да ми пише на лично

Последна редакция: сб, 30 авг 2008, 07:57 от sibas

# 13
Мъжът ми е алкохолик и търся  - таблетки  "антикол ". Разбрах че това лекарство е спряно от производство преди 10 години..Някой знае ли някакъв начин по които мага да си набавя  това лекарство .Има ли  заместител на това лекарство.  Навсъкъде в аптеките които проверих,отговора беше -  няма такова лекарство . 
Здравеите ас  искам да искажа своето мнение по темата и да попитам защо лекарството анти кол навсякаде в нета се цитира като лек за алкохолизам,на мене ми го препръчаха маики които имат близки в Англия за лекарство против бебешки колики тое на билкова основа и го произвеждат само там бело наи ефикасното и наи добре възприеманаото лекарство от децата.Сега и аз сиго поръчах защото имаме този проблем вав вкъщи помолих човекат които миго испрати да провери дали предназначението е за това и тои беше категоричен чее така а навсякаде в нета пише АНТИКОЛ лек за алкохолизмат виждатели какъв парадокс каде е едно новородено каде е един алкохолик и моготли дасе лекуват с един и същи препараt?

# 14
Az 6te ti namerj zamestitelj nie go izpolzvame v ku6ti trudno go nabavjm no si vzimam po 3 6i6encha za da imam do drugoto vnasjne ako iska6 eto telefona mi 0878347251 no da znae6 4e go davat dosta po skupo ot tova koeto si misli6 ti i sme go vzemali

Общи условия

Активация на акаунт