какъв подарък да избера

  • 1 129
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 673
Здравейте, момичета!
Във връзка с предстоящото бебе, бъдещата ми свекърва отправи покана към моето семейство с цел да се запознаят. Майка ми зададе въпроса какво трябва да се подари на сватовете при запознанството?

# 1
  • Мнения: 3 423
Бутилка вино и ръчно направени бонбони е ок.

# 2
  • София
  • Мнения: 673
Бутилка вино и ръчно направени бонбони е ок.

Като съм с две леви, то ще станат едни бонбони.....май ще си приберат сина обратно Joy

# 3
  • София
  • Мнения: 250
Хубаво цвете в саксия

# 4
  • Мнения: 304
О, да това е идеално  Peace

# 5
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Бонбони, вино или пък бутилка уиски, естествено букет за домакинята, или саксийно цвете също е възможност.

# 6
  • Мнения: 1 447
Аз съм за бутилка уиски за домакина и един голям разкошен букет за домакинята.

# 7
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Вие ще правите годеж, на който паралелно ще се запознаят родителите ви, или просто твоите родители ще направят визита на неговите родители?

Ако е второто, то ще си е обикновено гости. В такъв случай обичайните подърци от учтивост към домакините. Бутилка, бонбони (ръчно изработени такива се продават от белгийски шоколад, използването им е признак на изискан вкус и маниери), цветя за домакинята, такива работи.

Макар че, и годеж да правите, все ми се струва, че за него също няма да са необходими подаръци, които да се различават от изброените. Но пък и годежът обикновено се прави в дома на бъдещата булка.

# 8
  • София
  • Мнения: 38 423
Според обичаите, родителите на момчето и то самото трябва да дойдат у вас.
С ракия или вино и китка/букет/.
А, и подарък за годеницата. Wink
Ха, целувай ръка на сватя. Mr. Green

# 9
  • Мнения: 2 162
Бутилка вино и ръчно направени бонбони е ок.

Като съм с две леви, то ще станат едни бонбони.....май ще си приберат сина обратно Joy


 hahaha hahaha hahaha Liska едва ли е имала предвид ти да ги правиш...

Общи условия

Активация на акаунт